4 tipy jak jako nevěsta zazářit


Svatební den patří k těm, které si budeme pamatovat do konce života. Obzvlášť nevěsty proto dbají na to, aby všechno klaplo tak, jak má. Nepodceňují nejen samotnou organizaci, ale ani svůj vzhled. Svěřují se do rukou šikovných vizážistek, kadeřnic a manikérek, které z nich vykouzlí doslova princeznu. Spoustu času věnují nastávající manželky rovněž výběru svatebních šatů. Najít ty pravé totiž není jen tak. Podle čeho se řídit a čeho se naopak vyvarovat, abyste byla jednoduše dokonalá?

 

Svatba jako celek

O svatbě uvažujte jako celku – zohledněte místo obřadu, prostředí i styl, ve kterém se veselka ponese. S touto jasnou představou se pak vydejte do svatebního salonu, kde si na zkoušení svatebních šatů a samotné rozhodování vyhraďte dostatek času. Nepokoušejte se nic uspěchat. Na pomoc si vezměte někoho, komu důvěřujete - maminku, sestru, kamarádku, obrátit se můžete také na zkušené profesionály. Ti to mají za dlouhá léta praxe tzv. v oku, takže budou vědět, co vám bude slušet nejvíce. Chcete-li nějaký čas ušetřit, vyrazte do salonu, který nabízí i ostatní služby – třeba tady vyberete i svatební střevíčky, svatební kytici či stavební oznámení a nebude tak muset obíhat všechno zvlášť.

 

Dokonale padnoucí šaty

Před svatbou se skoro každá nevěsta pokouší shodit nějaké to kilo, aby vypadala co nejlépe. Vlivem nedostatku času, stresu a velkého tlaku se vám to však nemusí povést. Proto svatební šaty nevybírejte s tím, že do nich ještě zhubnete. Věřte, že krásná můžete být i v případě, že se nepyšníte ideálními mírami – stačí zvolit správný střih, který vám perfektně padne. V salonu si můžete navíc šaty nechat upravit přesně na vaši postavu, abyste se v nich cítila příjemně a pohodlně.

 

Důležitá role doplňků

Důležitou úlohu sehrávají také svatební doplňky. Právě ony totiž dotváří váš celkový vzhled, dejte si tedy na jejich výběru záležet. Korespondovat by měly s vašimi šaty – k decentním jednoduchým modelům budou pasovat velké a výrazné náušnice a náhrdelníky, ke zdobenějším zase jemné, nenápadné kousky. Snažte se to nepřehánět s jejich množstvím, v tomto případě totiž platí, že méně je více.

 

Rada na závěr

A hlavní rada na závěr: rozhodujte se podle svého srdce a vašeho vnitřního pocitu. Je to přece váš den a vy se musíte cítit dobře. Nenechte se proto do ničeho tlačit a vyberte si jen to, o čem jste stoprocentně přesvědčená.


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook