8 triků pro krásu, o kterých jste nevěděli


Možná si říkáte, že krása je v dnešní době přeceňovaná, ale kdo z nás by nechtěl být také krásný a obdivovaný? Pro ženy je krása stejným lákadlem jako nákup nového oblečení, luxusního spodního prádla nebo návštěva u kadeřnice a kosmetičky. Inspirujte se, jak a čím si krásu může přivolat rychle a jednoduše opravdu každý.

8 tipů pro krásu, o kterých jste nevěděli

 

1) Přirozený vzhled

Z jedné strany slýcháme, abychom byli přirozené, z druhé strany své a z třetí strany krásné. Jak vše skloubit dohromady? Zjistěte, co vám sluší a snažte se podtrhnout své přednosti. Nepoužívejte zbytečně moc make-upu a líčidel, nechte projevit svou přirozenou a osobitou krásu.

 

2) Skvěle padnoucí spodní prádlo

Naučte se nakupovat a pořiďte si skvěle padnoucí spodní prádlo. To by mělo být nejen kvalitní, ale také příjemné na dotek a hebké na kůži. Vyberte si dámské kalhotky, které můžete nosit do práce i na sport. Svému protějšku pořiďte pánské trenýrky a zajistěte mu tak zasloužený komfort a pohodlí.

 

3) Denní líčení

Pokud se denně líčíte, nezapomeňte se také každý večer odlíčit. Nejlepší řešení líčení je takové, které zdůrazní jednu část vašeho obličeje. Vyberte si například oči nebo rty, nikdy silně neličte obojí. Dejte na jednoduché denní líčení, které na vás ocení především muži.

 

4) Změna šatníku

Nebojte se jednou za čas změnit šatník. Vše staré, seprané a děravé vyhoďte. Pořiďte si nové a kvalitní kousky oblečení, zcela obměňte spodní prádlo a při pořizování dámského a pánského spodního prádla si vyberte příjemný materiál, například bavlnu nebo bavlnu s příměsí elastanu.

 

5) Návštěva kosmetického salonu

Dopřejte si jednou za čas péči v kosmetickém salónu. Zde se dozvíte, jaké barvy a jaké líčení vám opravdu sluší. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Stejně tak nezapomínejte pečovat o své kadeře. Pokud máte zdravé vlasy, k celkové kráse už vám zbývá jen krůček.

 

6) Správná velikost oblečení

Při nákupu oblečení byste měli znát svou velikost. Ani oblečení, ani dámské a pánské spodní prádlo by nemělo být příliš malé nebo naopak příliš velké. Volte vždy takové, které vám bude perfektně sedět, nebude vás táhnout a budete se v něm cítit opravdu komfortně.

 

7) Vždy upravená

I pokud jdete jen do obchodu v malém městě nebo na procházku se psem, tak se upravte. Nemusíte si oblékat sukni nebo se výrazně líčit, dbejte však na to, aby bylo i vaše domácí a sportovní oblečení čisté a upravené. Žena by totiž měla být upravená v jakékoliv situaci.

 

8) Začít od základů

Při touze po kráse vždy začněte od základů. Zamyslete se, co můžete udělat pro své tělo - cvičte, jezte zdravě a pořiďte si oblečení, které vypovídá o vašem stylu, ale je vám především pohodlné. Nezapomínejte také na to, že muž je obrázek své ženy. Nenechte ho nosit staré a děravé oblečení a pořiďte mu kvalitní spodní prádlo i skvěle padnoucí oblečení.


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook