Luxusní svatební oznámení


Každá malá holčička si od útlého věku plánuje svoji svatbu – čančá panenky, zdobí domečky…Tuto představu si poté uchovává celou dobu, až do okamžiku dne D. Sny se najednou stávají skutečností a z malé holčičky je opravdová žena stojící v krásných bílých šatech před oltářem. Každá z nás chce jistě tu nekrásnější svatbu přesně dle svých představ a svých dětských snů. Realizace však někdy není zcela jednoduchá. Je důležité vybrat spolehlivé dodavatele, kteří dokáží splnit přání budoucí nevěsty – dodat to nejkrásnější zboží na trhu a proměnit ji v dokonalou nevěstu. Nezbytnou součástí svatebních příprav jsou také svatební oznámení – jejich vzhled, vůně i samotná propracovanost musí být perfektní a dokonale ladit s celou atmosférou svatby.


V případě, že jste zvolili luxusní typ veselky, je pro Vás jako stvořené luxusní svatební oznámení. K němu je však třeba opravdu kvalitní papír. Můžete sáhnout například po kreativním papíru, který je k dostání v nejrůznějších barvách či strukturách. Luxus však pro každého znamená něco jiného, pozor tedy, aby Vaše nápady nebyly příliš kýčovité či přeplácané. Zkuste se inspirovat – na internetu či starých knihách jistě naleznete to pravé přesně pro Vás.

Pokud jste vybrali správný typ papíru, je čas vrhnout se na výběr písma. Písmo by mělo být zdobné, ne však kýčovité. Důležitá je čitelnost a soulad s celkovým vzhledem oznámení. Opět je možné inspirovat se prastarou kaligrafií ve starých knižních publikacích. Písmo jde ruku v ruce s textem svatebního oznámení. Jen dokonalým písmem s nic neříkajícím textem parádu opravdu neuděláte. Vybírejte text, který se bude líbit především Vám – vybírejte srdcem. Opět můžete zalistovat v básnických sbírkách mistrů, kteří věděli, jak světu sdělit ty nejkrásnější verše o lásce.

 

Podstatnou součástí svatebního oznámení je především šikovný grafik či dodavatel, který Vám dodá opravdovou kvalitu. Všechny své požadavky a přání si naplánujte ještě před tím, než navštívíte samotného tvůrce. Pamatujte, že grafik nevidí do Vaší hlavy, je tedy třeba sdělit opravdu i ty nejmenší detaily, které mu pomohou pochopit Vaše představy. Originální volbou může být například i vyřezávané oznámení.

Detaily jsou pomyslnou třešničkou na dortu, na ně tedy rozhodně nezapomeňte. Fantazii se meze nekladou, sáhnout můžete po stužkách, šňůrkách, kamíncích, přívěšcích, mašličkách či perličkách. Jednoduché oznámení lze ozvláštnit také lemováním, které vypadá jako krajka či vitrážové sklo. Díky těmto maličkostech se cena oznámení nepatrně navýší, věřte však, že celkový výsledek bude stát opravdu za to.

Celkový dojem dotvoří obálka, v níž se luxusní svatební oznámení dostane na místo určení. Výběru obálky věnujte tedy také patřičnou pozornost.

 

Tak pusťte uzdu své fantazie a vyberte oznámení, které bude přesně dle Vašich představ!


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook