Nejdůležitější den D


K jedněm z nejkrásnějších dnů v životě patří dozajista ten svatební. Nejedna z nás o něm sní už od dětství. Máme jasnou představu o tom, na jakém místě by se měl obřad uskutečnit, kdo na něm nesmí chybět i to, co budeme mít oblečené. Právě svatební šaty jsou tím, co dělá nevěstu nevěstou. Sortiment je víc než pestrý – krátké, dlouhé, úzké nebo s širokou tylovou sukní, minimalistické s dlouhým rukávem či s odhalenými zády. Každá tak najde ty své vysněné, ať už touží být za princeznu, něžnou vílu nebo odvážnou sexy krásku.

 

Jen šaty nestačí

K šatům nesmíte zapomenout sladit další doplňky, jako jsou závoje, bižuterie nebo ozdoby do vlasů. Nepodceňte ani výběr svatební obuvi ale uvědomte si, že v těchto střevíčcích prožijete a protančíte celý den. Musí proto nejen krásně vypadat, ale především být dostatečně pohodlné. Po svatbě je pak můžete využít i na další významné příležitosti nebo společenské události.

 

Dokonalá souhra ženicha a nevěsty

Zatímco nevěsty mají se sháněním těch pravých šatů spousty starostí, pánové to mají o něco snazší. Nejdůležitější je vybrat druh, střih a barvu obleku, která ženichovi sluší a na téma svatby se hodí. Tímto jako svatební pár vytvoříte dokonalou harmonii. Problém snad může nastat i v okamžiku, kdy váš milovaný nemá konfekční velikost. V takovém případě si může nechat zhotovit pánský oblek na míru. Ušití trvá zhruba 3-6 týdnů a ceny jsou více než příznivé.

 

Těhotenství není překážkou

Svatba se většinou plánuje dlouho dopředu tak, aby ve výsledku bylo vše opravdu perfektní. Někdy však zasáhne osud a naše plány nevyjdou přesně dle našich představ. A tak se stane, že budoucí nevěsta je zároveň nastávající maminkou. I s větším bříškem se však rozhodně nemusíte vzdávat představy pohádkových šatů. Dnes totiž existuje spousty krásných těhotenských svatebních šatů, ve kterých i s bříškem budete nádherná a budete se hlavně cítit pohodlně. V nabídce najdete modely dlouhé i krátké, z krajky nebo z hladkých elastických materiálů, které se budou hodit jak na tradiční, tak i na moderní svatbu na zahradě ve vintage stylu. Tak si vyberte podle svého vkusu a užijte si svatbu za oba dva!


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook