Pánské bundy


Dříve se na pánské bundy nejspíše tolik nehledělo, ale při rozvoji módy je vše jinak. Rozvíjelo se totiž i postavení bund v oblasti módy. Dříve se jednalo pouze o kousek, který slouží jen k zahřátí v chladných dnech. Dnes je ale bunda rovnocenná část šatníku, která si také zaslouží svou pozornost. Pomocí bundy se dá totiž naprosto změnit vzhled muže, jak k dobrému tak i bohužel k horšímu. Teď se ale pojďme zaměřit spíše na typy bund, ze kterých si můžete vybrat tu svou.

 

Jestliže je teplo a Vy hledáte spíše jen něco lehkého na chladnější večery, to co hledáte, jsou pánské jarní bundy. Můžete dát také prostor Vaší fantazii v oblasti barev či provedení. Na jaře je totiž více uvolněná atmosféra a vše působí tak nějak ležérně.

 

Pánské podzimní bundy jsou zase více konzervativní. Mluvíme tedy především o neutrálních barvách, které k podzimu tak nějak patří. To samé jsou také pánské zimní bundy. V těchto měsících je důležitý především materiál, který by Vás měl hřát. Ale zase to nesmíte brát tak, že nejde o to, jak Vaše bunda vypadá, hlavně že zahřeje. I zde je důležitý vzhled a jistá dávka elegance.

 

Za takovou zlatou střední cestu by se daly považovat pánské kožené bundy. Ty se totiž nosí v podstatě celý rok a ke všemu. Takže pokud hledáte něco univerzálního na denní nošení, tyto bundy jsou pro Vás skvělou volbou. Nedá se s nimi v podstatě nic zkazit. Jestli zvolíte klasiku, můžete jí nosit téměř ke všemu. Což je pro spoustu mužů splněný sen!


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook