Šaty dělají nevěstu


Každá nevěsta touží být dokonalá. V důležitý den, kdy ji sledují ostřížím zrakem nejen všichni přítomní svatebčané, ale také oko fotoaparátu a kamery, musí být vše stoprocentní. To platí samozřejmě i pro vaši pleť. Návštěva kosmetického salonu dnes tvoří běžnou součást péče o moderní ženu. Na krásné, zdravé, hladké pleti bez vrásek bude svatební líčení vypadat nádherně.

Svatební make-up je velmi specifický a měl by být dostatečně výrazný, aby vypadal skvěle nejen na fotografiích, ale současně musí působit přirozeně a jemně. To, že musí být proveden kvalitně a precizně, aby odolal polibkům i případným slzičkám dojetí po celý svatební den, je bez debat. Stejně důležitý je také svatební účes. Vybrat takový, který vám bude slušet, je někdy pořádně obtížné – možností je tolik. Svěřte se do rukou kadeřnici, která vám zkušeným pohledem doporučí, co se hodí zrovna k vám. Společně můžete vyzkoušet různé varianty a podle toho se pak rozhodnete, v čem se cítíte nejlépe.

 

Účes musí korespondovat nejen s líčením a svatebními doplňky, ale především se svatebními šaty. Právě ty totiž podtrhnou celý váš vzhled. Spousta žen váhá a velmi dlouho vybírá, kterému svatebnímu salonu se svěřit.

 

Pokud bydlíte v okolí Českých Budějovic a chystáte se svému drahému říct „ano“, pak je pro vás svatební salon Olivia tou správnou volbou. Své postavení na poli svatebních příprav si úspěšně buduje už od roku 1990. Najdete zde velký výběr šatů známých značek jako je Jasmine, Venus a Romantica, Agnes, Mori Lee a mnoho dalších. Personál vám zde velmi ochotně pomůže vybrat ty správné šaty, které vyzdvihnou vaše přednosti a zamaskují případné chybičky vaší postavy. Nezáleží na tom, jestli vás trápí větší bříško či zadeček, široká ramena nebo malá prsa.  

 

Nebude-li vám něco sedět, v salonu vám vše upraví přímo na míru. Šaty si můžete buď půjčit, nebo rovnou koupit a ponechat si je tak jako další vzpomínku na váš svatební den. Pokud máte jasnou představu o tom, jak by měly vypadat, nechte si je vyrobit podle vašeho návrhu. Můžete také využít možnosti pořídit si šaty z dílny oblíbené módní návrhářky Jany Hybnerové. V závěru svatebních příprav musí nastávající nevěsta ještě doladit svatební doplňky s těmi ideálními svatebními šaty. Zvolit může každá nevěsta z nepřeberného množství náhrdelníků a náušnic, spon, závojů a korunek.


A pokud už je nevěsta doladěná do dokonalosti, je třeba také myslet na ostatní „účinkující“ tohoto významného dne. Je třeba vybrat šaty pro družičky a pánský oblek pro ženicha, včetně kravaty, košile a vesty. Je třeba všechny pěkně sladit, už kvůli těm fotografiím, které třeba budou zdobit nejednu zeď rodinných příslušníků.


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook