Svatební studio Květuše


Novomanželé salónu Květuše

Každá slečna chce být ve svůj svatební den, tou nejkrásnější a neodolatelnou nevěstou. 

 

Ale i přípravy na tento den by měly být krásné, romantické a nezapomenutelné. Abyste si svatební den i jeho přípravy užily tak jak si představujete, navštivte naše studio. Navštivte naši půjčovnu, kamenný nebo internetový obchod se svatebním zbožím. Naleznete zde jak polotovary na Vaši svatební výrobu, tak již hotové výrobky. Většinu výrobků jsme schopny vyrobit dle Vašich požadavků a barev.

 

Pomůžeme Vám od zajištění svatebních, popůlnočních nebo společenských šatů, pohodlných botiček, výběrem správné délky závoje, poradíme a vyzkoušíme, jaké šperky se budou nejlépe hodit... Samozřejmě u nás obléknete i ženicha, tatínka i bratra. Nabízíme jak klasické obleky, tak smokingy, fraky... .

 

Pomůžeme a poradíme s výběrem barvy na svatbu. Té správné výzdoby svatebních aut, s výzdobou kostela, obřadní síně nebo třeba jak vyzdobit zahradní párty. 

 

Zásadní a nejobsáhlejší bývá samotná výzdoba svatební tabule, stojan na dort, krájecí set, skleničky na přípitek, ubrusy, ubrousky, svíčky, perličky, diamantíky... .

Vše si můžete ihned zakoupit, zapůjčit nebo si objednat dle vlastních požadavků a nápadů. Budeme se těšit na Vaši návštěvu, jak osobní nebo také prostřednictvím našeho eshopu.

 


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook