Zajímavosti


Stránky 1 2

5 tipů, jak rychle a jednoduše vypadat naprosto skvěle

Krásný vzhled můžete podpořit nejen slušivým účesem, pravidelnou návštěvou kosmetického salónu a perfektně upravenými nehty na rukou i nohou, ale také padnoucím oblečením a kvalitním spodním prádlem. To by mělo podtrhnout přednosti postavy a skrýt nedostatky. Vždy by mělo jít hlavně o to, abyste se cítili co nejlépe.

 

17 května 2018

Více

Buďte krásná a sexy za všech okolností!

Zase se rozplýváte nad dokonale upravenou modelkou v časopise a vrtá Vám hlavou, co byste mohla udělat, abyste se tomuto ideálu přiblížila? Pokud Vám není péče o Váš zevnějšek lhostejná, pak Vás jistě bude zajímat, že většina těchto modelek využívá rychlé pomocníky, jako jsou například vlasové příčesky, které dodají maximální délku a objem řidším vlasům. Make-up také dokáže divy a šikovný stylista výběrem oblečení celkový vzhled podtrhne.

15 února 2018

Více

Svatba podle ročního období - co na sebe?

Plánujete si s vaším vyvoleným říct své ano? Pak vás čeká spousta zařizování, aby všechno klaplo tak, jak má. V první řadě budete muset určit termín veselky. Od data se totiž pak odvíjí všechny další věci, jako místo, kde se bude obřad odehrávat, styl, ve kterém se veselka ponese, či výběr toho, co budete mít vy a váš nastávající na sobě.

14 února 2018

Více

Jak se starat v zimě o své vlasy?

Naše vlasy vyžadují hlavně v zimním období zvýšenou péči. Sortiment v obchodech je dnes dostatečně široký, aby si každý vybral správný druh, který nejlépe odpovídá jeho typu vlasů. 

1 února 2018

Více

8 tipů pro krásu, o kterých jste nevěděli

Možná si říkáte, že krása je v dnešní době přeceňovaná, ale kdo z nás by nechtěl být také krásný a obdivovaný? Pro ženy je krása stejným lákadlem jako nákup nového oblečení, luxusního spodního prádla nebo návštěva u kadeřnice a kosmetičky. Inspirujte se, jak a čím si krásu může přivolat rychle a jednoduše opravdu každý.

29 ledna 2018

Více

Cesta za dokonalým vzhledem – nezapomeňte na zuby

V současné době hraje perfektní vzhled čím dál větší roli. Ku prospěchu nám může být nejen v osobním životě, ale také v tom profesním. To, jak budeme na ostatní působit, závisí na našem sebevědomí a sebevědomí přichází ruku v ruce s tím, jak se cítíme, jak atraktivní si připadáme. Nemůžeme tedy na svůj zevnějšek rezignovat – ba naopak, je třeba o sebe neustále pečovat. 

17 ledna 2018

Více

Tip na svatební zábavu

Při organizování vlastní svatby to často vypadá na nezvládnutelnou věc – oblečení, účes, hudba, hostina, obřad, focení atd. - ale nakonec vše dobře dopadne. V záplavě starostí o každý detail je třeba pomyslet i na svatební zábavu, neboť není horší průběh svatby, než nuda. Hudba je jasná a máte na výběr, zda živou, nebo schopného „dýdžeje“. Obojí vyhovuje. Hostina a dobré pití je do velké míry zárukou dobré zábavy....ale. Ne každý může popíjet nápoje s obsahem alkoholu a ne každého to táhne k tanci. A co teprve malé ratolesti? Když se nudí, není s nimi k vydržení a obvykle něco vyvedou.

30 prosince 2017

Více

Originální svatební dar

Jste pozváni na svatbu a vymýšlíte svatební dar? Není to jednoduché. Samotné přípravy v roli hosta či družičky nejsou sice jednoduché – musíme vyřešit otázku šatů, líčení, účesů a dalších nezbytností, avšak jistě jsou jednodušší, než výběr toho, čím novomanžele obdarovat. 

22 prosince 2017

Více

Jak konečně zhubnout

Nejen u nás, ale po celém světě neustále přibývá počet lidí, kteří mají nadváhu. Na vině je celá řada faktorů, k těm stěžejním jistě patří nedostatek pohybu a také nesprávné stravovací návyky. Jak tedy na to, aby se nadbytečná kila dala na ústup? Přinášíme pár rad, které vám v boji s váhou mohou pomoct.

11 prosince 2017

Více

Drdol nebo rozpuštěné vlasy?

Ucelené svatební poradenství z pohledu fotografa se týká všech oborů, nejen účesu. Toužíte po krásných svatebních fotkách? Nahlédněte do rad fotografa, jak se na portrétování připravit.

18 října 2017

Více

Luxusní svatební oznámení

Každá malá holčička si od útlého věku plánuje svoji svatbu – čančá panenky, zdobí domečky…Tuto představu si poté uchovává celou dobu, až do okamžiku dne D. Sny se najednou stávají skutečností a z malé holčičky je opravdová žena stojící v krásných bílých šatech před oltářem. Každá z nás chce jistě tu nekrásnější svatbu přesně dle svých představ a svých dětských snů. Realizace však někdy není zcela jednoduchá. 

16 října 2017

Více

Zaútočte na volné radikály s pleťovou kosmetikou Rooibos

Moderní doba je uspěchaná a díky rozvoji moderních technologií se asi hned tak nezklidní. A přestože pokrok v lékařství je vidět na každém kroku, náš nový životní styl přinášípro naše těla nové výzvy a problémy. Kdo například slyšel ještě před dvaceti lety o kyslíkovém stresu?

11 října 2017

Více

4 tipy jak jako nevěsta zazářit

Svatební den patří k těm, které si budeme pamatovat do konce života. Obzvlášť nevěsty proto dbají na to, aby všechno klaplo tak, jak má. Nepodceňují nejen samotnou organizaci, ale ani svůj vzhled. Svěřují se do rukou šikovných vizážistek, kadeřnic a manikérek, které z nich vykouzlí doslova princeznu. Spoustu času věnují nastávající manželky rovněž výběru svatebních šatů. Najít ty pravé totiž není jen tak. Podle čeho se řídit a čeho se naopak vyvarovat, abyste byla jednoduše dokonalá?

17 srpna 2017

Více

Kdo nesmí na svatbě chybět?

Kdo všechno se takové běžné svatby vlastně účastní? Tak nastávající, bez nich by to nešlo. Svědky, kteří jsou často nervóznější než novomanželé, taky neopomeňme. Dále by asi přišla na řadu nejbližší rodina. Maminky, tatínkové, sourozenci – ti rozhodně na této podívané chybět nesmějí. 

16 srpna 2017

Více

Vlasy zdobí člověka

Jen máloco se na našem vzhledu podílí tolik, jako účes. Dovede nám ubrat několik let, opticky nás zeštíhlit, dodat nám sebevědomí - pokud tedy na naší hlavě nosíme ten správný. Nejste-li si jisti, jaký je pro vás nejvhodnější, zajděte si do kadeřnictví, kde vám poradí, co vám bude slušet. Kromě zkracování navíc dnes už není žádný problém nechat si vlasy prodloužit.

15 srpna 2017

Více

Nejdůležitější den D

K jedněm z nejkrásnějších dnů v životě patří dozajista ten svatební. Nejedna z nás o něm sní už od dětství. Máme jasnou představu o tom, na jakém místě by se měl obřad uskutečnit, kdo na něm nesmí chybět i to, co budeme mít oblečené. Právě svatební šaty jsou tím, co dělá nevěstu nevěstou. Sortiment je víc než pestrý – krátké, dlouhé, úzké nebo s širokou tylovou sukní, minimalistické s dlouhým rukávem či s odhalenými zády. Každá tak najde ty své vysněné, ať už touží být za princeznu, něžnou vílu nebo odvážnou sexy krásku.

30 května 2017

Více

Bezchybná péče

Každá žena chce být krásná. A není divu. Současná doba je plná dokonalých krásek, které na nás útočí ze všech stran. Věřte však, že ani ony nejsou od přírody bezchybné. Jako všechny ostatní i ony o sebe musí neustále pečovat a vynakládat určité úsilí. Dopřávají si služby profesionálů - podstupují kosmetická ošetření, navštěvují kadeřníky, nebo se nechávají hýčkat na manikúře či pedikúře.

Více

Na co nezapomenout když jdu na ples či svatbu?

Každá žena chce vypadat dobře, obzvláště pokud se chystá vyrazit na důležitou společenskou akci jako je například ples či svatba. Neměla by podcenit ani ty nejmenší detaily. Vše musí být bezchybné od líčení přes slavnostní účes, až po manikúru. Pokud nevíte, jak na to, nebojte se svěřit do rukou odborníků. Ti Vás nejen dokonale nalíčí a učešou, ale také poradí, co se k Vám hodí s ohledem na Vaši celkovou vizáž. Detaily, které je třeba sladit především s Vašimi šaty, pomohou zvýraznit Váš přirozený půvab a vytvořit tak celkový okouzlující dojem.

Více

Svatební salón Eden

Blíží se Váš den a chcete být hýčkanou nevěstou, která si může svůj svatební den užít do bez statrostí? Chcete aby Vám šaty skvěle padli a s ženichem jste vytvořili dokonalý pár? Svatební salon Vám může pomoci.

Více

Ke kráse a zdraví s přírodní kosmetikou

Současná doba je více zaměřená na zevnějšek, než tomu bylo dříve. Péči o vzhled se věnuje stále větší úsilí. To, jak vypadáme, hraje totiž důležitou roli, také proto, že vzhled ovlivňuje naše sebevědomí i pozitivní myšlení. Dnes už je běžné, že si ženy dopřávají péči profesionálů a alespoň jednou za měsíc se svěří do rukou odborníků – navštěvují kadeřnictví i kosmetický salon, kde se nechají hýčkat při kosmetickém ošetření. Nepodceňují ani péči o nehty, uvědomují si, že ruce jsou vizitkou každé dámy, proto je manikúra nedílnou součástí dokonalého vzhledu. Stejně jako pedikúra, která není důležitá jen z hlediska estetického, ale vliv má také na zdravotní stav.

Více

Svatební fotograf – nedílná součást vašeho velkého dne

Každá nevěsta si přeje být ve svůj velký den D tou nejkrásnější na světě. Proto si nedovolí podcenit přípravy. Tím hlavním je samozřejmě výběr svatebních šatů, které jsou tím prvním, čeho si každý hned všimne. Najít ty pravé však vyžaduje dostatek času. K dokonalosti je třeba vypilovat celkovou vizáž, od šatů se totiž odvíjí všechno ostatní.

Více

Moderní nebo sportovní saka

Zaměstnavatelé dokážou své zaměstnance dosti potrápit, pokud jim doporučí, v jakém oděvu by měli chodit do zaměstnání. Mají své určité standardy, pod které by zaměstnanci se svým oděvem neměli klesnout. Některé firmy vyžadují oblek, jiným stačí společenské nebo jakékoli jiné moderní sako a jsou i takové, kde je možné přijít v elegantních kalhotách a společenské košili s rozhalenkou. 

Více

Pánské bundy

Dříve se na pánské bundy nejspíše tolik nehledělo, ale při rozvoji módy je vše jinak. Rozvíjelo se totiž i postavení bund v oblasti módy. Dříve se jednalo pouze o kousek, který slouží jen k zahřátí v chladných dnech. Dnes je ale bunda rovnocenná část šatníku, která si také zaslouží svou pozornost. Pomocí bundy se dá totiž naprosto změnit vzhled muže, jak k dobrému tak i bohužel k horšímu. Teď se ale pojďme zaměřit spíše na typy bund, ze kterých si můžete vybrat tu svou.

Více

Pánské košile s dlouhým rukávem

Pánské košile s dlouhým rukávem se příjemně nosí, jsou velmi měkké, kvalitní a hladké. Při výběru hlavně dbejte také na správnou velikost košile, proto využívejte tabulky s rozměry a také ať Vám košile dobře sedí a cítily se v ní příjemně.

Více

Pánské kabáty

Alespoň jednou za život se každému muži, a to zejména v zimních měsících, stalo to, že mu již pouze samotné sako nestačilo. Počasí totiž bývá v zimních měsících neúprosné a nám nezbývá nic jiného, než na sebe vzít ještě jednu vrstvu oblečení. Tou nejčastěji bývají pánské kabáty, které se výhradně rozdělují podle ročních období.

Více

Pánské svetry

Pánské svetry se v poslední době stávají nezbytnou součástí pánského šatníku. Důvod je jednoduchý. Svou elegancí a jednoduchostí zaujmou nejednoho muže. Nabízí totiž vlastnosti, se kterými plnohodnotně dokáže konkurovat například mikinám. Mezi hlavní vlastnosti tedy patří zejména zahřátí a neprofouknutí. Zapomenout nesmíme ani na samotný materiál, který mnohdy vypadá daleko lépe, než jiný druh oblečení.

Více

Zábava na svatbu

Přípravy svatby jsou určitě náročné a jeden nemůže myslet na všechno. Oblečení, účes, svatební obřad, svatební hostina, hudba na svatbu a sto dalších záležitostí. Představte si, že už máte obřad za sebou, hosté už se trochu přecpali u svatební hostiny a začínají hledat další zábavu. Přípitky jsou samozřejmostí a hudba také. Ne každý ale tancuje a ne každý si přihne. Nuda je zabiják zábavy a my nabízíme přijatelné řešení, při němž si mnozí ještě odnesou od vás dárek na památku. 

Více

Jak vybrat fotografa na svatbu?

Různí svatební fotografové vyznávají různé styly fotografování svatby. Někteří z nich fotografují výhradně reportážním stylem, při kterém nijak nezasahují do probíhajících událostí a jsou pouhými pozorovateli, kteří zaznamenávají děj kolem sebe. To je určitě vhodný styl fotografování pro dokumentaci části svatebních příprav, obřadu, hostiny a odpolední a večerní zábavy.

Více

Svatební studio Květuše

Každá slečna chce být ve svůj svatební den, tou nejkrásnější a neodolatelnou nevěstou. 

 

Ale i přípravy na tento den by měly být krásné, romantické a nezapomenutelné. Abyste si svatební den i jeho přípravy užily tak jak si představujete, navštivte naše studio.

Více

Šaty dělají nevěstu

Každá nevěsta touží být dokonalá. V důležitý den, kdy ji sledují ostřížím zrakem nejen všichni přítomní svatebčané, ale také oko fotoaparátu a kamery, musí být vše stoprocentní. To platí samozřejmě i pro vaši pleť. Návštěva kosmetického salonu dnes tvoří běžnou součást péče o moderní ženu. Na krásné, zdravé, hladké pleti bez vrásek bude svatební líčení vypadat nádherně.

Více
Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook