Zajímavosti


Stránky 1 2

Drdol nebo rozpuštěné vlasy?

Ucelené svatební poradenství z pohledu fotografa se týká všech oborů, nejen účesu. Toužíte po krásných svatebních fotkách? Nahlédněte do rad fotografa, jak se na portrétování připravit.

18 října 2017

Více

Luxusní svatební oznámení

Každá malá holčička si od útlého věku plánuje svoji svatbu – čančá panenky, zdobí domečky…Tuto představu si poté uchovává celou dobu, až do okamžiku dne D. Sny se najednou stávají skutečností a z malé holčičky je opravdová žena stojící v krásných bílých šatech před oltářem. Každá z nás chce jistě tu nekrásnější svatbu přesně dle svých představ a svých dětských snů. Realizace však někdy není zcela jednoduchá. 

16 října 2017

Více

Zaútočte na volné radikály s pleťovou kosmetikou Rooibos

Moderní doba je uspěchaná a díky rozvoji moderních technologií se asi hned tak nezklidní. A přestože pokrok v lékařství je vidět na každém kroku, náš nový životní styl přinášípro naše těla nové výzvy a problémy. Kdo například slyšel ještě před dvaceti lety o kyslíkovém stresu?

11 října 2017

Více

4 tipy jak jako nevěsta zazářit

Svatební den patří k těm, které si budeme pamatovat do konce života. Obzvlášť nevěsty proto dbají na to, aby všechno klaplo tak, jak má. Nepodceňují nejen samotnou organizaci, ale ani svůj vzhled. Svěřují se do rukou šikovných vizážistek, kadeřnic a manikérek, které z nich vykouzlí doslova princeznu. Spoustu času věnují nastávající manželky rovněž výběru svatebních šatů. Najít ty pravé totiž není jen tak. Podle čeho se řídit a čeho se naopak vyvarovat, abyste byla jednoduše dokonalá?

17 srpna 2017

Více

Kdo nesmí na svatbě chybět?

Kdo všechno se takové běžné svatby vlastně účastní? Tak nastávající, bez nich by to nešlo. Svědky, kteří jsou často nervóznější než novomanželé, taky neopomeňme. Dále by asi přišla na řadu nejbližší rodina. Maminky, tatínkové, sourozenci – ti rozhodně na této podívané chybět nesmějí. 

16 srpna 2017

Více

Vlasy zdobí člověka

Jen máloco se na našem vzhledu podílí tolik, jako účes. Dovede nám ubrat několik let, opticky nás zeštíhlit, dodat nám sebevědomí - pokud tedy na naší hlavě nosíme ten správný. Nejste-li si jisti, jaký je pro vás nejvhodnější, zajděte si do kadeřnictví, kde vám poradí, co vám bude slušet. Kromě zkracování navíc dnes už není žádný problém nechat si vlasy prodloužit.

15 srpna 2017

Více

Nejdůležitější den D

K jedněm z nejkrásnějších dnů v životě patří dozajista ten svatební. Nejedna z nás o něm sní už od dětství. Máme jasnou představu o tom, na jakém místě by se měl obřad uskutečnit, kdo na něm nesmí chybět i to, co budeme mít oblečené. Právě svatební šaty jsou tím, co dělá nevěstu nevěstou. Sortiment je víc než pestrý – krátké, dlouhé, úzké nebo s širokou tylovou sukní, minimalistické s dlouhým rukávem či s odhalenými zády. Každá tak najde ty své vysněné, ať už touží být za princeznu, něžnou vílu nebo odvážnou sexy krásku.

30 května 2017

Více

Bezchybná péče

Každá žena chce být krásná. A není divu. Současná doba je plná dokonalých krásek, které na nás útočí ze všech stran. Věřte však, že ani ony nejsou od přírody bezchybné. Jako všechny ostatní i ony o sebe musí neustále pečovat a vynakládat určité úsilí. Dopřávají si služby profesionálů - podstupují kosmetická ošetření, navštěvují kadeřníky, nebo se nechávají hýčkat na manikúře či pedikúře.

Více

Na co nezapomenout když jdu na ples či svatbu?

Každá žena chce vypadat dobře, obzvláště pokud se chystá vyrazit na důležitou společenskou akci jako je například ples či svatba. Neměla by podcenit ani ty nejmenší detaily. Vše musí být bezchybné od líčení přes slavnostní účes, až po manikúru. Pokud nevíte, jak na to, nebojte se svěřit do rukou odborníků. Ti Vás nejen dokonale nalíčí a učešou, ale také poradí, co se k Vám hodí s ohledem na Vaši celkovou vizáž. Detaily, které je třeba sladit především s Vašimi šaty, pomohou zvýraznit Váš přirozený půvab a vytvořit tak celkový okouzlující dojem.

Více

Svatební salón Eden

Blíží se Váš den a chcete být hýčkanou nevěstou, která si může svůj svatební den užít do bez statrostí? Chcete aby Vám šaty skvěle padli a s ženichem jste vytvořili dokonalý pár? Svatební salon Vám může pomoci.

Více

Ke kráse a zdraví s přírodní kosmetikou

Současná doba je více zaměřená na zevnějšek, než tomu bylo dříve. Péči o vzhled se věnuje stále větší úsilí. To, jak vypadáme, hraje totiž důležitou roli, také proto, že vzhled ovlivňuje naše sebevědomí i pozitivní myšlení. Dnes už je běžné, že si ženy dopřávají péči profesionálů a alespoň jednou za měsíc se svěří do rukou odborníků – navštěvují kadeřnictví i kosmetický salon, kde se nechají hýčkat při kosmetickém ošetření. Nepodceňují ani péči o nehty, uvědomují si, že ruce jsou vizitkou každé dámy, proto je manikúra nedílnou součástí dokonalého vzhledu. Stejně jako pedikúra, která není důležitá jen z hlediska estetického, ale vliv má také na zdravotní stav.

Více

Svatební fotograf – nedílná součást vašeho velkého dne

Každá nevěsta si přeje být ve svůj velký den D tou nejkrásnější na světě. Proto si nedovolí podcenit přípravy. Tím hlavním je samozřejmě výběr svatebních šatů, které jsou tím prvním, čeho si každý hned všimne. Najít ty pravé však vyžaduje dostatek času. K dokonalosti je třeba vypilovat celkovou vizáž, od šatů se totiž odvíjí všechno ostatní.

Více

Moderní nebo sportovní saka

Zaměstnavatelé dokážou své zaměstnance dosti potrápit, pokud jim doporučí, v jakém oděvu by měli chodit do zaměstnání. Mají své určité standardy, pod které by zaměstnanci se svým oděvem neměli klesnout. Některé firmy vyžadují oblek, jiným stačí společenské nebo jakékoli jiné moderní sako a jsou i takové, kde je možné přijít v elegantních kalhotách a společenské košili s rozhalenkou. 

Více

Pánské bundy

Dříve se na pánské bundy nejspíše tolik nehledělo, ale při rozvoji módy je vše jinak. Rozvíjelo se totiž i postavení bund v oblasti módy. Dříve se jednalo pouze o kousek, který slouží jen k zahřátí v chladných dnech. Dnes je ale bunda rovnocenná část šatníku, která si také zaslouží svou pozornost. Pomocí bundy se dá totiž naprosto změnit vzhled muže, jak k dobrému tak i bohužel k horšímu. Teď se ale pojďme zaměřit spíše na typy bund, ze kterých si můžete vybrat tu svou.

Více

Pánské košile s dlouhým rukávem

Pánské košile s dlouhým rukávem se příjemně nosí, jsou velmi měkké, kvalitní a hladké. Při výběru hlavně dbejte také na správnou velikost košile, proto využívejte tabulky s rozměry a také ať Vám košile dobře sedí a cítily se v ní příjemně.

Více

Pánské kabáty

Alespoň jednou za život se každému muži, a to zejména v zimních měsících, stalo to, že mu již pouze samotné sako nestačilo. Počasí totiž bývá v zimních měsících neúprosné a nám nezbývá nic jiného, než na sebe vzít ještě jednu vrstvu oblečení. Tou nejčastěji bývají pánské kabáty, které se výhradně rozdělují podle ročních období.

Více

Pánské svetry

Pánské svetry se v poslední době stávají nezbytnou součástí pánského šatníku. Důvod je jednoduchý. Svou elegancí a jednoduchostí zaujmou nejednoho muže. Nabízí totiž vlastnosti, se kterými plnohodnotně dokáže konkurovat například mikinám. Mezi hlavní vlastnosti tedy patří zejména zahřátí a neprofouknutí. Zapomenout nesmíme ani na samotný materiál, který mnohdy vypadá daleko lépe, než jiný druh oblečení.

Více

Zábava na svatbu

Přípravy svatby jsou určitě náročné a jeden nemůže myslet na všechno. Oblečení, účes, svatební obřad, svatební hostina, hudba na svatbu a sto dalších záležitostí. Představte si, že už máte obřad za sebou, hosté už se trochu přecpali u svatební hostiny a začínají hledat další zábavu. Přípitky jsou samozřejmostí a hudba také. Ne každý ale tancuje a ne každý si přihne. Nuda je zabiják zábavy a my nabízíme přijatelné řešení, při němž si mnozí ještě odnesou od vás dárek na památku. 

Více

Jak vybrat fotografa na svatbu?

Různí svatební fotografové vyznávají různé styly fotografování svatby. Někteří z nich fotografují výhradně reportážním stylem, při kterém nijak nezasahují do probíhajících událostí a jsou pouhými pozorovateli, kteří zaznamenávají děj kolem sebe. To je určitě vhodný styl fotografování pro dokumentaci části svatebních příprav, obřadu, hostiny a odpolední a večerní zábavy.

Více

Svatební studio Květuše

Každá slečna chce být ve svůj svatební den, tou nejkrásnější a neodolatelnou nevěstou. 

 

Ale i přípravy na tento den by měly být krásné, romantické a nezapomenutelné. Abyste si svatební den i jeho přípravy užily tak jak si představujete, navštivte naše studio.

Více

Šaty dělají nevěstu

Každá nevěsta touží být dokonalá. V důležitý den, kdy ji sledují ostřížím zrakem nejen všichni přítomní svatebčané, ale také oko fotoaparátu a kamery, musí být vše stoprocentní. To platí samozřejmě i pro vaši pleť. Návštěva kosmetického salonu dnes tvoří běžnou součást péče o moderní ženu. Na krásné, zdravé, hladké pleti bez vrásek bude svatební líčení vypadat nádherně.

Více

Jak na přípravy na výjimečné příležitosti?

Jste pozváni na ples a nemáte co na sebe či Váš šatník je již okoukaný? Milé dívky, dámy a pánové, pak jsme zde pro Vás, neváhejte navštívit svatební salon Adama, který je lehce dostupný metrem trasy “C“. Svůj automobil můžete zaparkovat na blízkém parkovišti u polikliniky, parkovací zóny Vás na Praze 9

Více

Krása nevěsty

Nevěsta musí být jednoduše dokonalá. O tom není pochyb. Vždyť je jednou z hlavních postav celé svatby. Míří na ni nejen zraky všech přítomných hostů, ale i objektivy fotoaparátů a především milující oko ženicha, pro kterého chce být tou nejkrásnější. Rozhodně tak nesmí nic ponechat náhodě – a už vůbec ne svou vizáž. 

Více

Dejte světu najevo, co chystáte – originálně a nápaditě

Svatební den je významným mezníkem našeho života. Hlavně ženy o něm sní už od dětství. Přesně ví, jaký by měl být a mají jasnou představu i o tom, jak by v tento den jakožto nevěsty měly vypadat. Přiblížit se vašemu ideálu a proměnit váš sen v realitu vám pomohou zkušení profesionálové.

Více

Hoďte konečně komplexy za hlavu!

Každá žena touží být krásná, chce se líbit svému okolí, ale především sama sobě. Navštěvuje proto salony, ve kterých se nechává hýčkat. Pravidelně chodí ke kadeřnici, na manikúru, pedikúru nebo kosmetiku, pravidelně cvičí, dodržuje zásady zdravého jídelníčku. Zkrátka se snaží udržovat v té nejlepší „formě“.

Více

Buďte nevěstou bez chybičky!

Svatební den patří k jedněm z nejkrásnějších v životě. Obzvlášť nastávající manželka ho prožívá velmi intenzivně a rozhodně neponechává nic náhodě. Nepodcení žádný detail, ať už se to týká organizace nebo jejího vzhledu. Svou vizáž svěří do rukou odborníků – kadeřníků, vizážistů, kteří se postarají o to, že právě ona bude tou, na které v onen den Dbudou moci všichni svatebčané oči nechat – o ženichovi nemluvě.

Více

Vybíráte svatební šaty? Vyvarujte se zbytečných chyb!

Svatební den by měl patřit k těm nejkrásnějším v životě. Obzvlášť nevěsty touží po tom, aby bylo všechno dokonalé – prostředí, obřad, zábava a především ony samotné. Proto využívají služeb vizážisty, který vykouzlí perfektní make-up, či kadeřníka, který se postará o slušivý účes. Většinu času však každé nastávající manželce zabere výběr svatebních šatů. Zvolit ty pravé totiž není jen tak. Poradíme vám, jak najít ty „nej“ a jakých chyb se vyvarovat.

Více

Zajistěte si dokonalý úsměv!

Vzhled hraje v současné době velkou roli. Z televize, časopisů a billboardů na nás hledí dokonalí lidé, kteří nemají sebemenší chybičku. Žádný div, že se jim chceme přiblížit. Obzvlášť ženy touží zastavit čas a vyhnout se neklamným známkám stárnutí. Chodí tedy pravidelně na kosmetiku, šediny si nechávají zakrýt v kadeřnictví a postavu vypilovávají pomocí šikovných přístrojů.

Více

Svatební den

Svatební den je jeden z nejvíce očekávaných a nezapomenutelných okamžiků v životě. Ženich a nevěsta by měly být v tento významný den středem pozornosti. Proto tato výjimečná událost vyžaduje pečlivé přípravy. Ne jen šaty však tvoří nevěstu jedinečnou. Pozornost musíme věnovat i takovým detailům jako jsou nehty, dokonalý make-up a v neposlední řadě celek doladí i nádherný svatební účes. 

Více

Jaký svatební účes rozhodně NE?

Po více jak dvanácti letech zkušeností ve svatební fotografiise s vámi chceme podělit o řadu praktických postřehů, které vám mohou pomocivyhnout se základním chybám při výběru toho NEJ účesu pro váš velký den. Naše hodnocení vychází hlavně ze zásad estetiky, logiky a z principů portrétní fotografie.

Více
Copyright © 2017 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook