Zajímavosti


Stránky 1 2

Jak na přípravy na výjimečné příležitosti?

Jste pozváni na ples a nemáte co na sebe či Váš šatník je již okoukaný? Milé dívky, dámy a pánové, pak jsme zde pro Vás, neváhejte navštívit svatební salon Adama, který je lehce dostupný metrem trasy “C“. Svůj automobil můžete zaparkovat na blízkém parkovišti u polikliniky, parkovací zóny Vás na Praze 9

Více

Krása nevěsty

Nevěsta musí být jednoduše dokonalá. O tom není pochyb. Vždyť je jednou z hlavních postav celé svatby. Míří na ni nejen zraky všech přítomných hostů, ale i objektivy fotoaparátů a především milující oko ženicha, pro kterého chce být tou nejkrásnější. Rozhodně tak nesmí nic ponechat náhodě – a už vůbec ne svou vizáž. 

Více

Dejte světu najevo, co chystáte – originálně a nápaditě

Svatební den je významným mezníkem našeho života. Hlavně ženy o něm sní už od dětství. Přesně ví, jaký by měl být a mají jasnou představu i o tom, jak by v tento den jakožto nevěsty měly vypadat. Přiblížit se vašemu ideálu a proměnit váš sen v realitu vám pomohou zkušení profesionálové.

Více

Hoďte konečně komplexy za hlavu!

Každá žena touží být krásná, chce se líbit svému okolí, ale především sama sobě. Navštěvuje proto salony, ve kterých se nechává hýčkat. Pravidelně chodí ke kadeřnici, na manikúru, pedikúru nebo kosmetiku, pravidelně cvičí, dodržuje zásady zdravého jídelníčku. Zkrátka se snaží udržovat v té nejlepší „formě“.

Více

Buďte nevěstou bez chybičky!

Svatební den patří k jedněm z nejkrásnějších v životě. Obzvlášť nastávající manželka ho prožívá velmi intenzivně a rozhodně neponechává nic náhodě. Nepodcení žádný detail, ať už se to týká organizace nebo jejího vzhledu. Svou vizáž svěří do rukou odborníků – kadeřníků, vizážistů, kteří se postarají o to, že právě ona bude tou, na které v onen den Dbudou moci všichni svatebčané oči nechat – o ženichovi nemluvě.

Více

Vybíráte svatební šaty? Vyvarujte se zbytečných chyb!

Svatební den by měl patřit k těm nejkrásnějším v životě. Obzvlášť nevěsty touží po tom, aby bylo všechno dokonalé – prostředí, obřad, zábava a především ony samotné. Proto využívají služeb vizážisty, který vykouzlí perfektní make-up, či kadeřníka, který se postará o slušivý účes. Většinu času však každé nastávající manželce zabere výběr svatebních šatů. Zvolit ty pravé totiž není jen tak. Poradíme vám, jak najít ty „nej“ a jakých chyb se vyvarovat.

Více

Zajistěte si dokonalý úsměv!

Vzhled hraje v současné době velkou roli. Z televize, časopisů a billboardů na nás hledí dokonalí lidé, kteří nemají sebemenší chybičku. Žádný div, že se jim chceme přiblížit. Obzvlášť ženy touží zastavit čas a vyhnout se neklamným známkám stárnutí. Chodí tedy pravidelně na kosmetiku, šediny si nechávají zakrýt v kadeřnictví a postavu vypilovávají pomocí šikovných přístrojů.

Více

Svatební den

Svatební den je jeden z nejvíce očekávaných a nezapomenutelných okamžiků v životě. Ženich a nevěsta by měly být v tento významný den středem pozornosti. Proto tato výjimečná událost vyžaduje pečlivé přípravy. Ne jen šaty však tvoří nevěstu jedinečnou. Pozornost musíme věnovat i takovým detailům jako jsou nehty, dokonalý make-up a v neposlední řadě celek doladí i nádherný svatební účes. 

Více

Jaký svatební účes rozhodně NE?

Po více jak dvanácti letech zkušeností ve svatební fotografiise s vámi chceme podělit o řadu praktických postřehů, které vám mohou pomocivyhnout se základním chybám při výběru toho NEJ účesu pro váš velký den. Naše hodnocení vychází hlavně ze zásad estetiky, logiky a z principů portrétní fotografie.

Více

8 nejnovějších trendů pro váš svatební outfit v sezóně 2017/2018!

Vždy s novou svatební sezónou každoročně přicházejí i nové trendy v oblasti svatební módy. Někteří návrháři mají jen jednu kolekci ročně, někteří dvě. Pokud plánujete svatbu v aktuální sezóně, pozorně čtěte. Prozradíme vám, jaký typ svatebních šatů bude v sezóně 2017/2018 dominovat, jak vybrat ty správné šaty i podle prostředí vaší svatby a jak sladit vaše vysněné šaty s ostatními doplňky.

Více

Přirozený vzhled prodloužených vlasů

V dnešní době již není nic neobvyklého, když má žena prodloužené vlasy. Není důvod se trápit s jemnými vlasy bez objemu, s vlasy krátkými, apod., když můžeme během chvilky dosáhnout hřívy svých snů. Ale pozor! Prodloužení vlasů by mělo vypadat maximálně přirozeně, abyste mohla celé širé okolí okouzlovat a nikdo nic nepoznal. Ale jak toho dosáhnout...

Více

Svatební den je jeden z nejvíce očekávaných a nezapomenutelných okamžiků v životě

Ženich a nevěsta by měly být v tento významný den středem pozornosti. Proto tato výjimečná událost vyžaduje pečlivé přípravy. Ne jen šaty však tvoří nevěstu jedinečnou. Pozornost musíme věnovat i takovým detailům jako jsou nehty, dokonalý make-up a v neposlední řadě celek doladí i nádherný svatební účes. Toto vše doporučujeme přenechat profesionálům, protože právě oni sledují aktuální svatební trendy a mohou Vám pomoci vše úžasně sladit podle stylu svatby a především dle Vašich představ.

Více

Svatební koordinátorka opravdu pomůže!

Svatba je skoro za dveřmi! Stále bylo dost času a najednou Vám přijde, že čas letí mílovými kroky a vy máte pocit, že nic nemáte zařízené, a že zkrátka nestíháte? Podobně to má velká spousta nevěst, které si vše pro svatební den zařizují sami. Neříkáme, že to není možné zvládnout, navíc když máte na pomoc někoho šikovného a schopného z okruhu rodiny nebo kamarádek - často touto „důležitou“ pomocnicí bývá svědkyně nevěsty. Musíte však počítat s tím, že osoba, která dostane Vaši důvěru, si s Vámi nemůže užít Váš „Den D“ naplno. Navíc ve většině případů není příliš zběhlá řešit krizové situace nebo různé nepříjemnosti, které mohou v průběhu příprav nastat.

Více
Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook