Objednávky 604 873 947

Barvení vlasů hennou

Jsou vaše vlasy zničené, lámavé a špatně rostou?
Trpíte lupy a velmi mastnou pokožkou hlavy?
Máte alergii na chemické barvy?
Chcete, aby vaše vlasy vypadaly zdravě a přirozeně?

Využijte nové služby našeho studia krásy – Ošetření vlasů Hennou.

Henna přírodní zázrak

Henna je vysoká kvetoucí rostlina, která roste v tropických savanách. Již po tisíciletí se pěstuje a využívá pro své listy, které obsahují hnědočervené barvivo.

Ty se suší a posléze drtí na velmi jemný prášek, který se smíchá s vodou. Následná směs se nanese na vlasy a nechá několik hodin působit. Po umytí vlasy zůstávají načervenalé až měděné.

To samozřejmě není jediná barva, které se dá pomocí Henny dosáhnout. Pokud do ní totiž přidáme další přírodní barviva, třeba indigo nebo heřmánek, vznikne široká škála odstínů od blond až po černou.

V čem je tak výjimečná?

Při barvení chemickými barvami si narušujete strukturu vlasu, aby do něj barva mohla plně proniknout, a tím si vlasy ničíte. Henna však obarví vlas tak, že ho obalí a vytvoří na něm vrstvu pigmentu. To znamená, že vlas ochrání proti nepříznivým vlivům, posílí ho a zabrání lámavosti. Z tohoto důvodu se používá i v případě, že jste se svojí barvou spokojení a jen chcete svoje vlasy zregenerovat.

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní barvu, výsledný efekt bude vypadat přirozeně. Na rozdíl od klasických barev nikdo nepozná, že se nejedná o vaši barvu vlasů. Pokud už vaši hlavu zdobí koruna stáří, nemusíte zoufat. Henna si díky svým vynikajícím krycím vlastnostem poradí i se šedinami. Výsledný odstín sice bude světlejší, ale dlouhodobým používáním henny se stane sytějším.

Pokud jste zastánci přírodních produktů a nechcete si vlasy zbytečně zatěžovat chemickými preparáty, je Henna to pravé pro vás. Tak přijďte k nám nechat si ošetřit vlasy a získat jim tak novou barvu, ztracený lesk a prostor pro uzdravení.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947