Objednávky 604 873 947

Body-space VACU

Body-Space VACU běžící pás je zařízení, ve kterém trénink probíhá formou svižné chůze na běžeckém páse v podtlakové komoře po dobu 30 minut. Regulace rychlosti a sklonu pásu, regulace podtlaku umožní dosáhnout maximálních výsledků.

  • Odstranění celulitidy
  • Redukce objemu problémových partií
  • Zlepšení krevního oběhu
  • Podpora funkce lymfatického systému - posílení imunity
  • Zlepšení fyzické kondice
  • Snížení hmotnosti

Cvičení v Body-Space VACU je zaměřeno na hubnutí a tvarování problémových partií – hýždí, stehen, břicha a boků. Při cvičení a současném působení podtlaku dochází k rychlejší cirkulaci krve v podkoží, odvodu a rychlému spalování přebytečných tuků. Cvičení je aplikováno tak, že je monitorována tepová frekvence, aby se po celou dobu tréninku jednalo o aerobní cvičení, při kterém je spotřeba energie optimální. Podtlakový systém působí nejen na metabolismus těla, ale i lymfatický systém a jednoznačně prospívá zdraví.

Odstranění celulitidy v průběhu cvičení na Body-space Vacu je hlavní předností tohoto stroje. Celulitida v současnosti trápí téměř každou ženu. Cvičení na Body-Space VACU běžícím pásu je aktivní cestou k jejímu odstranění, omlazení a zpevnění pokožky. Přístroj je určen jak pro začátečníky, ale i pro zdatnější sportovce.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947