Objednávky 604 873 947

Infrasauna

Jste unavení, přetažení, bez energie, zkrátka potřebujete si kvalitně odpočinout v klidném a hezkém prostředí? Zveme vás do našeho Studia Mone v Praze 4, kde na vás čeká privátní infrasauna, ve které načerpáte novou životní sílu a vyplavíte ze sebe všechny starosti a problémy.

Pobyt v infrasauně je velmi oblíbený a zdravý způsob relaxace. Funguje na principu infračerveného záření, které je pro lidské zdraví zcela bezpečné, ba prospěšné. Obecně je saunování doporučováno pro lepší tělesnou kondici a pro kvalitní odpočinek od veškerých aktivit.

Dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, že v klasické sauně se vyloučí potem jen 5 % škodlivin, kdežto v infrasauně 15 %. Přijďte i vy vyzkoušet její pozitivní účinky na lidské tělo i psychiku.

Pozitivní účinky infrasauny:

  • Využití infrasauny jako prevenci, léčbu i rehabilitaci.
  • Při nižší teplotě vhodné i pro lidi se zdravotními problémy (kardiaci, astmatici).
  • Napomáhá při léčbě revmatismu, artritidě, problémy se spánkem, onemocnění uší, bolesti v krku.
  • Infrasauna léčí kůži (akné, kopřivka, hojení jizev a popálenin).
  • Omezuje vznik hemoroidů, zánětu žil, menstruačních křečí, bolestí zad a žaludku,svalových poškození, celulitidy.
  • Pozitivní vliv infrasauny na náš psychický stav.
  • Použití infrasauny je možné i v oděvu a s otevřenými dveřmi.

Redukce váhy a detoxikace těla

Rádi byste zhubli? Vyzkoušejte saunování v infrasauně a podpořte redukci své váhy! Jelikož se v sauně potíte, tělo potřebuje více energie. Během jednoho saunování můžete vypotit až několik set kalorií, a pokud po saunování doplníte tekutiny pouze čistou vodou, kalorií se zbavíte nadobro. Infrasauna je také skvělým prostředkem pro detoxikaci těla, jelikož potem se z těla odplavují toxiny a škodlivé látky. Uleví se vašim játrům i ledvinám.

Dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, že v klasické sauně se vyloučí potem jen 5 % škodlivin, kdežto v infrasauně 15 %. Infrasauna funguje na principu infračerveného záření, které je pro lidské zdraví zcela bezpečné, ba prospěšné.

Infrasauna v hezkém prostředí Studia Mone Praha 4

Odpočinek v infrasauně si můžete užít v našem Studiu Mone v Praze 4 v hezkém prostředí, které podpoří vaše zklidnění a dokonalou relaxaci. Do infrasauny můžete vstoupit jak v osušce či ručníku, tak i v oděvu a s otevřenými dveřmi. Infrasaunu si můžete užít buďto sami nebo ve dvojici. Nabízíme také možnost romantického odpočinku s vaším partnerem, ke které vám nabídneme lahev šampusu pro slavnostnější zážitek.

Přijďte si užít chvíle volna a příjemného uvolnění do infrasauny v Praze 4, těšíme se na vaši návštěvu!

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947