Objednávky 604 873 947

Kerasilk control

Bojujete s nepoddajnými a narušenými vlasy? Vypadají vaše kadeře zničeně, chybí jim lesk a jiskra? Dostaňte je pod kontrolu a poskytněte jim vzpruhu, po které přímo volají. Vyzkoušejte rychlé a jednoduché řešení – Kerasilk Control od značky Goldwell.

Díky této dlouhotrvající keratinové kúře se budete moci těšit z hedvábných, zdravých a lesklých vlasů dlouhé měsíce. Unikátní technologie KeraShape proniká hluboko do vlasové struktury a aktivně působí na vznik nových keratinových vazeb. I u velmi narušených pramenů tak zajistí dokonalý výsledek.

Vybírat můžete ze dvou typů keratinového ošetření:

Kerasilk Control Keratin Treatment - tato kúra dokonale narovná a uhladí vlasy až na pět měsíců, a to bez ohledu na jejich strukturu. Výrazně vám tak ulehčí jejich každodenní úpravu.

Kerasilk Control De-Frizz – tato kúra zabraňuje krepatění, perfektně vyživí a uhladí vlasy, ale zároveň zachovává jejich přirozený tvar. Zkrotí tak nezvladatelnou hřívu během chvíle.

Tak získejte znovu krásné zdravé vlasy, které budete milovat!

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947