Objednávky 604 873 947

Lifting

Lifting je bezbolestná a účinná metoda vyhlazení vrásek. K vyhlazení vrásek liftingem dochází v důsledku prokrvení podkoží a aktivování autoimunitních a ozdravných procesů. Kvalitní lifting dokáže omladit vzhled pokožky až o 10 let.

Aplikace liftingu probíhá pomocí speciálních elektroimpulzů, které stimulují podkožní svaly a mikrostruktury. Během liftingu tak dochází k regeneraci buněk a napínání pokožky, aktivaci svalů, uvolnění lymfatického průtoku, zvýšení přísunu kyslíku, a tím k zrychlenému odplavení odpadních látek a zvýšení obranyschopnosti ošetřovaných oblastí. Ošetření pokožky je prováděno tužkovými elektrodami, jejich jemným pohybem po postižených částech pokožky.

Lifting má okamžité viditelné účinky. Nezanedbatelný je také pozitivní vliv liftingu na psychiku, protože snižuje napětí v obličeji. Získejte nové sebevědomí s liftingem ve Studiu Mone.

Pro docílení optimálních výsledků je třeba lifting opakovat. Lifting se provádí na obličeji, krku a dekoltu.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947