Objednávky 604 873 947

Pedikúra

Péče o nohy je stejně důležitá, jako péče o jakoukoli jinou část lidského těla. Mnoho lidí si tento fakt neuvědomuje a nedochází jim, že i na pedikúře člověk skvěle zrelaxuje, udělá něco pro své zdraví a odpočine si od problémů. Nechejte se hýčkat a spojte příjemné s užitečným na pedikúře v Praze 4!

V čem pedikúra pomáhá?

Vaše nohy vás nosí po celý den, a proto by jim měla být věnována speciální péče, aby se uvolnily a odpočinuly si.

Pravidelná péče by měla obsahovat zjemnění a zvláčnění pokožky nohou pomocí krémů, které si můžeme zakoupit i domů, avšak minimálně jednou za měsíc bychom své nožky měli svěřit do rukou odborníků a zajít si na profesionální pedikúru.

Na pedikúře v našem studiu v Praze 4 vašim nohám poskytneme tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Pedikúra má kromě estetického hlediska také vliv na váš zdravotní stav. Díky odstranění odumřelé kůže se pokožka nohou lépe prokrvuje, předchází se různým plísňovým onemocněním a dalším problémům jako jsou kuří oka, popraskané paty, zarostlé nehty nebo ztvrdlá a suchá kůže. S některými problémy si dokáže poradit pouze kvalifikovaná pedikérka.

Navíc si na pedikúře v Praze 4 užijete i příjemnou masáž nohou, po které se budete cítit, jako byste chodili na obláčcích.

Pedikúra je péče o vaše tělo, která by se měla provádět pravidelně. Vaše nohy vám to vrátí a pokud se o ně budete pečlivě strat, bude to pořádně znát. Pedikúru v našem studiu v Praze 4 provádíme jak mokrou, tak i suchou variantou, užít si můžete také modeláž nehtů, speciální masáže nohou a regenerační péči o nehty i pokožku nohou.

Proč chodit na pedikúru?

Pěkné nohy jsou v dnešní moderní době samozřejmostí a to hlavně v létě, kdy své nožky vystavujeme na obdiv v otevřené obuvi, na koupalištích a na dovolených. Pokud si i vy přejete být neodolatelní každým kouskem vašeho těla, dopřejte si profesionální pedikúru v našem studiu v Praze 4!

Suchá pedikúra

Tento způsob pedikúry je v poslední době stále více oblíbený a využívá se více, než pedikúra mokrou variantou Při této variantě se používají speciální nástroje, které zajistí komplexní péči o vaše nohy. Pedikúra suchou variantou nebolí, není nepříjemná a je při ní menší riziko zranění. Po odchodu ze salonu vám nožky vydrží krásné až po dobu 1 měsíce.

Mokrá pedikúra

Klasická mokrá varianta pedikúry je v salónech také často využívaná. Nohy se nechají odmočit v horké lázni po dobu asi 10 minut, ztvrdlá kůže se pak velmi snadno odstraňuje pomocí škrabek. Do pokožky nohou se také lépe vpracovávají regenerační krémy a oleje. Pedikúra touto variantou vydrží 1 měsíc.

Pokud jste ještě nikdy nevyzkoušeli, jak lehké mohou být vaše nohy po pedikúře, přijďte k nám do našeho studia v Praze 4 a ucítíte ten rozdíl!

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947