Objednávky 604 873 947

Prodlužování vlasů

Ne každá žena má od přírody krásně dlouhé, husté a zdravé vlasy, na které by mohla být patřičně pyšná. Pokud mezi tyto ženy patříte i Vy, máme pro Vás řešení!

Zdravé vlasy a krásný účes jsou záležitostí stylu, na kterém většině žen velmi záleží. Chtějí se líbit okolí a hlavně sobě. Prodlužování vlasů je zajímavá možnost, jak oživit a vylepšit vzhled svých vlasů, dodat jim zářivý lesk a také hustotu.

Prodloužit si vlasy je možné hned několika metodami a pokud je prodlužování prováděno v kadeřnickém salónu zkušenou a proškolenou kadeřnicí, budete ze svých nových vlasů nadšení! Pokud si tedy přejete splnit si sen o dlouhých vlasech, určitě vyrazte do jednoho ze specializovaných kadeřnictví, ve kterém se tyto služby nabízí.

Rozlišujeme prodlužování vlasů za tepla a za studena.

U nás ve studiu provádíme prodlužování vlasů za studena.

Hairtalk

Snad každá žena touží po krásných dlouhých vlasech. Bohužel však ne všechny máme to štěstí, abychom se takovými mohly pyšnit. Pokud i k vám byla příroda v tomto ohledu poněkud skoupá, nemusíte zoufat. Ve 21. století totiž existuje jednoduché řešení, jak ji můžete dopomoci – prodlužování vlasů.

Novou metodu, která vám ušetří nejen čas, ale také peníze, představuje hair talk. Zapomeňte na tepelné pečetě, keratin nebo kovové klipsy. Hair talk se aplikuje pomocí unikátního vlasového proužku, a to bez chemie, velice jednoduše a rychle - odcházet s dlouhými a hustými vlasy můžete za méně než hodinu. A radost vám budou dělat zhruba 2-3 měsíce, poté je nutné spoje pomocí speciálního tekutého přípravku oddělit a napojit je znovu blíže ke kořínkům. Metoda je tak velmi šetrná, nijak neničí vaše vlastní vlasy, ani ty prodloužené, které se nemusí nijak zkracovat. Dostupné jsou v různých délkách, vybírat můžete z nepřeberné škály barev, jejichž prostřednictvím lze docílit více než 750 barevných kombinací, takže dokonale splynou s vašimi vlastními vlasy. Průhledný proužek zajistí efekt neviditelného plochého spoje, uchycení je na dotek sotva cítit. Uplatnění najdou také v případě, že bojujete s řídkými vlasy nebo vás trápí zmenšený objem vlasů na temeni. Aby zůstaly stále stejně krásné, zdravé a lesklé a mohla jste se z nich těšit dlouhou dobu, musíte o ně pečovat. Vyžadují hlavně velké množství vlhkosti, používejte proto kosmetiku, která je přímo určena na prodloužené vlasy. Běžné šampony se totiž zaměřují hlavně na pokožku hlavy, zatímco ty speciální cílí přímo na vlasy, které vyžadují přiměřenou hydrataci. Zároveň jsou také šetrné ke spojovacímu materiálu. K samozřejmé výbavě by měl patřit i balzám a kondicionér, které dodají výživu, a olejíček pro rozštěpené konce. Čas od času jim dopřejte intenzivnější regeneraci v podobě masek na vlasy. A pak už si jen užívejte jejich krásu.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů PrahaProdlužování vlasů 1Prodlužování vlasů 2Prodlužování vlasů 3Prodlužování vlasů 4Prodlužování vlasů 5

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947