Objednávky 604 873 947

Regenerace

Regenerace je pro pokožku našeho těla, která je denně vystavena mnoha vlivům, velmi důležitá pro to, aby zůstala zdravá a vypadala mladě.

V našem kosmetickém salonu Mone v Praze 4 používáme speciální výživné a regenerační kosmetické přípravky, určené na namáhanou pokožku rukou (koupele, masky a parafínové zábaly), i na regeneraci nehtů a nehtového okolí (výživa na poškozené a třepící se nehty, regenerační laky na nehty a podklady pod lak) i pro krásnou pokožku nohou.

Pro optimální účinek je vhodné kosmetiku používat pravidelně také doma. Kosmetika je k zakoupení v salónu i na našem e-shopu. Přijďte se nechat rozmazlit jemnou péčí a odpočinout si.

Péče o ruce

Vaše ruce jsou v neustálém kontaktu s různými látkami a přírodními vlivy. Ať už umýváte nádobí, uklízíte dům, vystavujete ruce sluníčku nebo mrazu, jejich pokožka je každý den namáhána. Právě proto byste jí měli věnovat obzvláště šetrnou péči. Svým rukám můžete dopřát příjemný parafínový zábal či uvolňující masáž rukou, která vás zbaví ztuhlosti prstů nebo svalů a změní pokožku rukou v pružnější a vyživenou díky speciální kosmetice. Další možností, jak o své ruce pečovat, je speciální maska na ruce, díky které bude pokožka rukou hydratovaná, zbavíte se pocitu vysušených rukou a záděrů.

Po této relaxační péči o vaše ruce doporučujeme navštívit naši manikérku. Ta se postará o vaše nehty a nehtová lůžka tak, aby byla opět zdravá a působila pěstěným a upraveným dojmem. Navíc se bude s kůží na manikůře pracovat lépe díky její pružnosti a měkkosti, které jste dosáhly na předchozí relaxační masáži či masce rukou.

Péče o nohy

Nohy jsou namáhány každý den, a i přes to jim nepříliš mnoho žen věnuje správnou péči, kterou by si zasloužily. Hýčkejte každou část svého těla a přijďte si k nám užít příjemnou masáž nohou nebo masku, která pokožku nohou vyživí a hydratuje. Zbavíte se tak vysušení kůže a ztuhlosti svalů.

Po aplikaci masky na nohy nebo masáži nohou doporučujeme navštívit také naši pedikérku, která vás zbaví ztvrdlé kůže na nohou a změní vaši pokožku nohou ve zdravou a pěstěnou. Věnujte pozornost nejen své pleti, ale i dalším částem svého těla, které si zaslouží masáž a uvolnění.

Budeme se těšit na vaši návštěvu v našem Studiu Mone v Praze 4.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947