Objednávky 604 873 947

Svatební a slavnostní účesy

V našem kadeřnictví Studio Mone v Praze 4 češeme slavnostní účesy pro speciální události jako je svatba, promoce, oslava nebo ples. Přijďte vyzkoušet naše služby do příjemného prostředí, kde se o vás dobře postaráme se vším komfortem.

Slavnostní účesy pro každého

Klasické romantické účesy i moderní a extravagantní účesy tvoříme tak, aby korespondovaly s šaty a zákaznice se ve slavnostním účesu cítila dobře. Pokud nemáte jasnou představu, jak má váš slavnostní účes vypadat, přijďte do našeho kadeřnického studia, kde vám profesionálně poradíme, jaký typ účesu se k vám hodí. Při výběru toho pravého účesu zohledníme délku vlasů, jejich střih i tvar vašeho obličeje. Na prvním místě však vždy budou vaše preference.

Do slavnostního účesu je možné zakomponovat květiny (živé i umělé) , nejrůznější ozdoby, sponky, závoj apod.. Pokud máte krátké vlasy a vaším přáním je mít slavnostní účes z vlasů dlouhých, není problém vlasy prodloužit a vytvořit nádherný účes vašich snů. V kadeřnictví používáme vlasovou kosmetiku Schwarzkopf a Goldwell.

Zkouška slavnostního účesu

Podle individuálních požadavků absolvujete s kadeřnicí nejprve zkoušku slavnostního účesu, kde se doladí detaily, aby v den D bylo vše dokonalé a nemusela jste se o nic starat. Na zkoušce účesu můžete s kadeřnicí vyzkoušet i více variant účesů, které si vyberete vy sama nebo vám je kadeřnice doporučí. Z těchto účesů si pak zvolíte finální účes, který vám kadeřnice učeše v den plesu/svatby/promoce atd.

Jaká je cena slavnostního účesu a co je v ní zahrnuto?

Cena slavnostního účesu se pohybuje okolo 650 Kč. Odvíjí se od náročnosti účesu na práci, materiál i na čas. Pokud je váš účes méně složitý, jeho cena bude zpravidla nižší. V konečné ceně účesu je započítaný finální účes a ozdoby, které si přejete v účesu mít.

Svatební líčení

Ke slavnostnímu účesu můžete navíc využít doplňkové služby naší kosmetičky. Ta nabízí slavnostní nebo svatební líčení, které bude s účesem i vašimi šaty dokonale ladit. Ceny služeb péče o nevěstu (líčení, úprava nehtů, kosmetika) naleznete na našich stránkách v příslušné kategorii.

Těšíme se na vaši návštěvu v kadeřnictví Studio Mone Praha 4.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie svatebních a slavnostních účesů

Svatební účes ukázka 1Svatební účes ukázka 2Svatební účes ukázka 4Svatební účes ukázka 5Svatební účes ukázka 6Svatební účes ukázka 8Svatební účes ukázka 7Svatební účes ukázka 8.1Svatební účes ukázka 9Svatební účes ukázka 10Svatební účes ukázka 11Svatební účes ukázka 12Svatební účes ukázka 13Slavnostní účes ukázka 1Slavnostní účes ukázka 2

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947