Dámské kadeřnictví Praha 4


Dámské kadeřnictví

V dámském kadeřnictví Studia Mone stříháme moderní a především slušivé účesy pro každou příležitost. Přijďte vyzkoušet naše služby a uvidíte, že budete odcházet s úsměvem na rtech!

 

Zastřihneme konečky, doplníme barevné odrosty, ale pustíme se i do tvorby složitého střihu či slavnostního účesu. Stříhání, barvení vlasů, přelivy, melíry, zesvětlení vlasů, trvalá ondulace, péče o namáhané a poškozené vlasy, pletení copánků a prodlužování vlasů u nás nabízíme za velmi dobré ceny.

 

Dopřejte svým vlasům vitalitu a lehkost. Uvidíte, že se Vám odvděčí kvalitou a přirozeným leskem, který Vám každý bude závidět. Přejete si Váš účes pouze doladit k dokonalosti nebo byste jej rádi kompletně změnili? Zeptejte se našich proškolených kadeřnic, jaký účes by Vám nejlépe slušel. Při konzultaci se zohlední kvalifikovaný pohled kadeřnice, konečné rozhodnutí je však pouze na Vás, abyste se cítila sebevědomě a atraktivně. Dámské kadeřnictví je zde pro Vás!

 

kadeřnictví Studia Mone používáme při mytí i finální úpravě vlasů regenerační vlasové masky a další profesionální vlasovou kosmetiku. O jejím použití Vás personál bude ochotně informovat a její zakoupení je možné jak v kadeřnictví, tak i v našem e-shopu.

 

Objednat se do našeho dámského kadeřnictví můžete telefonicky a na naší on-line recepci.

 

V kadeřnictví používáme pouze profesionální vlasovou kosmetiku.

 

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu v kadeřnictví Studio Mone - Praha 4, Podolí


Kadeřnictví dámské - ceník


Kontaktujte nás

+420 604 873 947

 
info(zavinac)studiomone(tecka)cz
 

 


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook