Rezervace online
Seznamte se s Láďou, naším psychosomatickým terapeutem 11-07-2024 Trápí Vás dlouhodobé chronické obtíže a už jste vyzkoušeli všechno?

Lékaři Vám říkají, že dle výsledků jste zdraví, ale Vy se tak necítíte?

Došli jste k závěru, že je na čase dát šanci alternativnímu přístupu?

Seznamte se s naším Láďou – mistrem harmonie těla a duše!
Zobrazit celý článek

Archiv článků

Seznamte se s Láďou, naším psychosomatickým terapeutem Seznamte se s Láďou, naším psychosomatickým terapeutem 11-07-2024 Trápí Vás dlouhodobé chronické obtíže a už jste vyzkoušeli všechno?

Lékaři Vám říkají, že dle výsledků jste zdraví, ale Vy se tak necítíte?

Došli jste k závěru, že je na čase dát šanci alternativnímu přístupu?

Seznamte se s naším Láďou – mistrem harmonie těla a duše!
Zobrazit celý článek
Věděli jste, že u nás v salonu krásy nabízíme službu Body-space? Věděli jste, že u nás v salonu krásy nabízíme službu Body-space? 25-06-2024 Body-space je revoluční metoda pro formování postavy a hubnutí. Tento speciální přístroj kombinuje podtlak a chůzi na běžeckém pásu, což zvyšuje spalování tuků a zlepšuje cirkulaci krve. Zobrazit celý článek Hledáte ideální místo pro svou kadeřnickou, manikúrní nebo pedikúrní praxi? Studio Mone má pro Vás skvělou nabídku! Hledáte ideální místo pro svou kadeřnickou, manikúrní nebo pedikúrní praxi? Studio Mone má pro Vás skvělou nabídku! 12-06-2024 Studio Mone, zavedený salon krásy s více než 20letou tradicí v Praze 4, nabízí pronájem kadeřnických křesel, míst pro mani/pedikúru a relaxační místnosti. Zobrazit celý článek Nově se můžete objednat přes náš on-line rezervační systém! Nově se můžete objednat přes náš on-line rezervační systém! 26-02-2024 Nový rok, nové začátky!

Spustili jsme pro vás on-line rezervační systém! Teď si můžete zarezervovat svou oblíbenou proceduru rychle a jednoduše, bez telefonování a společného hledání termínu! Už žádné čekání. Jen radost z našeho hýčkání.

https://noona.app/cs/studiomone

Vaše Studio Mone

Zobrazit celý článek
5 tipů, jak rychle a jednoduše vypadat naprosto skvěle 5 tipů, jak rychle a jednoduše vypadat naprosto skvěle 17-05-2018 Zobrazit celý článek Buďte krásná a sexy za všech okolností! Buďte krásná a sexy za všech okolností! 15-02-2018 Zobrazit celý článek Svatba podle ročního období – co na sebe? Svatba podle ročního období – co na sebe? 14-02-2018 Zobrazit celý článek Jak se starat v zimě o své vlasy? Jak se starat v zimě o své vlasy? 01-02-2018 Zobrazit celý článek 8 triků pro krásu, o kterých jste nevěděli 8 triků pro krásu, o kterých jste nevěděli 29-01-2018 Zobrazit celý článek Cesta za dokonalým vzhledem – nezapomeňte na zuby Cesta za dokonalým vzhledem – nezapomeňte na zuby 17-01-2018 Zobrazit celý článek