Objednávky 604 873 947

5 tipů, jak rychle a jednoduše vypadat naprosto skvěle

17-05-2018
Krásný vzhled můžete podpořit nejen slušivým účesem, pravidelnou návštěvou kosmetického salónu a perfektně upravenými nehty na rukou i nohou, ale také padnoucím oblečením a kvalitním spodním prádlem. To by mělo podtrhnout přednosti postavy a skrýt nedostatky. Vždy by mělo jít hlavně o to, abyste se cítili co nejlépe.

1) Vyhoďte nehezké spodní prádlo

Ať už máte doma seprané, děravé nebo velmi staré rozpadající se ponožky či spodní prádlo, tak udělejte jediné! Zbavte se jich! V současnosti oceníte širokou nabídku střihů, materiálů a skvěle padnoucího spodního prádla. Kvalitní dámské nebo pánské spodní prádlo je základ, budete se v něm totiž cítit jako zcela nový člověk.
Nezapomeňte – Není nic horšího, než vidět starou bílou nebo léty již zašlou béžovou podprsenku, která vylézá z letního topu či letních šatů. Nemluvě o děravých nebo zapraných kalhotkách.!

2) Aby prádlo nevylézalo ven

Kromě lezoucích ramínek nevhodné podprsenky, jsou stejným módním faux pas vyčuhující šňůrky od tanga kalhotek nebo vykukující stahovací prádlo. Volte oblíbené dámské bavlněné kalhotky s nižším pasem. Pokud chcete vypadat skvěle, tak se snažte být vždy upravené, čisté a myslete i na detaily.

3) Vyhněte se lacinosti a levnému exhibicionismu

Spodní prádlo je sexy a svůdné tehdy, pokud sedí vaší postavě a hodí se k vašemu stylu. Nemusíte nosit vyzývavé dámské spodní prádlo, když máte nějaké to kilo navíc a nemusíte si oblékat ani prádlo s leopardími vzory a podobně. Zapomeňte na podobné laciné kousky a raději si pořiďte kvalitní, pohodlné a skvěle padnoucí spodní prádlo, kterým potvrdíte, že víte, co vám sluší a budete vypadat skvěle.

4) Snažte se prádlo ladit

Není nic horšího, než když nosíte černou podprsenku pod bílé tričko. Zapamatujte si, že pod bílé tričko se obléká bílá nebo tělová podprsenka, pod černé tričko pak ideálně černá podprsenka, abyste nezničili bílou. Co se týče dámských kalhotek nebo pánských bavlněných trenýrek či boxerek, tak volte jakékoliv barvy a vzory, opět však dbejte na to, aby spodní prádlo nebylo pod oblečením vidět.

5) Správná velikost je důležitá

Není nic horšího, než když máte oblečené malé spodní prádlo, nejenže je to nezdravé, ale také to vypadá opravdu nevzhledně. Ve skutečnosti možná ani nemáte tak neforemnou postavu, jakou vám dokáže vytvořit nepadnoucí a malé spodní prádlo. Vyberte si spodní prádlo správné velikosti – můžete zvolit nejoblíbenější klasické bavlněné kalhotky, muži si zase užijí zasloužený komfort v bavlněných trenýrkách.

Pamatujte si

Zapamatujte si, že nemusíte mít dokonalé tělo a ani za spodní prádlo a oblečení vyhazovat tisíce. Stačí, když si uvědomíte, že hlavní je přirozenost, správná velikost a pohodlí. Dopřejte si také péči v kosmetickém salónu, zajděte si ke kadeřnici a jednou za čas se rozmazlete a hlavně si všechnu tuto péči sami o sebe náležité užijte.
Zpět na výpis článků