Objednávky 604 873 947

Buďte krásná a sexy za všech okolností!

15-02-2018
Zase se rozplýváte nad dokonale upravenou modelkou v časopise a vrtá Vám hlavou, co byste mohla udělat, abyste se tomuto ideálu přiblížila? Pokud Vám není péče o Váš zevnějšek lhostejná, pak Vás jistě bude zajímat, že většina těchto modelek využívá rychlé pomocníky, jako jsou například vlasové příčesky, které dodají maximální délku a objem řidším vlasům. Make-up také dokáže divy a šikovný stylista výběrem oblečení celkový vzhled podtrhne.
Zpět ale k příčeskům! Řada z Vás si jistě prošla prodloužením vlasů, které třeba nebylo podle Vašich představ - ať už z jakéhokoliv důvodu, ovšem není třeba hned házet flintu do žita. Důležitý je správný výběr produktu a následně i kadeřníka. Pokud si nevíte rady, nebojte se požádat o doporučení odborníka. Již celá léta je nejoblíbenější metodou prodloužení, zahuštění a promelírování vlasů CLIP IN. Clip prameny fungují na jednoduchém principu nacvaknutí pomocí sponeček, proto i ty méně zručné ženy a dívky nemají problém s jejich aplikací. Velkou výhodou je také fakt, že o clip vlasy nemusíte pečovat tolik jako o vlasy, které máte permanentně aplikované a posunujete je až po několika měsících. Ušetříte tak spoustu času. Clip vlasy jsou v prodeji v mnoha délkách, odstínech i strukturách, na své si tedy přijdou ženy s rovnými, vlnitými i kudrnatými kadeřemi. Po první aplikaci doporučujeme vlasy prostříhat, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější. Zvolíte-li příčesek ze 100% lidských vlasů, je to záruka, že se k němu můžete chovat prakticky jako k vlastním vlasům, tzn. fénujte, žehlete, kulmujte i upravujte odstín dle libosti. Vždy ale mějte na paměti, že jde o jednou ustřižený vlas, takže čím více kvalitní péče mu dáte, tím déle Vám vydrží krásný.
Tak jak jste na tom, už Vás představa dokonalé husté hřívy také láká? Neváhejte a příčesky vyzkoušejte! Dnes již není ostudou dopomoci si k lepšími pocitu a vyššímu sebevědomí díky vychytávkám moderní doby.
Zpět na výpis článků