Denní líčení


Každá žena by si přála mít neustále dokonalý make-up, který dlouho vydrží a vypadá perfektně. Ne vždy je však čas na nanesení bezchybných linek, krásných kouřových stínů nebo make-upu. Přijďte do našeho studia Mone a během 15 minut Vás krásně nalíčíme! Precizní make-up si můžete užívat celý den.

 

Zažijte pocit sebejistoty a kráksného líčení po celý den!

 

V našem studiu Mone provádíme denní líčení určené přesně na míru Vaší pleti. U kvalitního denního líčení je nutné brát ohled na tvar obličeje, každá klientka si přeje určité části více zviditelnit či zakrýt. Poradíme Vám jednoduché triky, jak vyzrát nad nedostatky a jak zvýraznit Vaše krásné přednosti! Důležitý je také barevný typ pleti a roční období, trendy v denním líčení se totiž neustále mění.

 

Během líčení vizážistka naši klientku seznámí s pleťovou kosmetikou, která je vhodná pro její typ pleti. Tím docílíme dlouhodobě krásné pleti, se kterou bude naše klientka spokojená a více sebevědomá!

 

Veškerou kosmetiku, kterou používáme na denní líčení našich klientek si můžete zakoupit v našem studiu Mone stejně jako na našich webových stránkách.

 

Běžné denní líčení provádíme samostatně i po celkovém kosmetickém ošetření pleti v našem studiu Mone.


Líčení - ceník


Kontaktujte nás

+420 604 873 947

 
info(zavinac)studiomone(tecka)cz
 


Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook