Dětské kadeřnictví


Kadeřnictví pro děti

V našem kadeřnictví pro děti v Praze se rádi postaráme i o ty nejmenší zákazníky. Stříháme děti všech věkových kategorií od prvních vlásků až po vytváření kreativních účesů z hlav teenagerů.

 

Stříhání dětí už od prvních vlásků

Některé malé děti mají problém se stříháním vlásků. V našem kadeřnictví pro děti se postaráme o to, aby pro ně stříhání a návštěva u kadeřníka byla příjemnou záležitostí. Se stříháním dětí máme dlouholeté zkušenosti a dobře víme, jak správně k našim nejmenším klientům individuálně přistupovat.

 

Moderní dětské účesy

Nabízíme klasické dětské účesy, ale i moderní sestřihy dle aktuálních módních trendů. Zaměřujeme se také na dětské speciální účesy a účesy na mimořádné události jako je svatba či jiná společenská akce.

 

Před první návštěvou kadeřnictví pro děti

 

Nevíte, jak Vaše dítko ostříhat? Neváhejte nás navštívit ve Studiu Mone a my Vám rádi poradíme, který z účesů bude pro Vaši ratolest tou nejlepší volbou. Naše kadeřnictví si můžete samozřejmě před prvním stříháním s dítětem přijít prohlédnout, aby si zvyklo na kadeřnické prostředí a při příštím stříhání bylo v klidu, ničeho se nebálo a z návštěvy dětského kadeřnictví nemělo uplakaný, ale usměvavý zážitek. 

 

V našem kadeřnictví pro děti ve Studiu Mone v Praze také nabízíme odborné poradenství jak správně o dětské vlásky pečovat.

 

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu s Vašimi dítky v kadeřnictví Studio Mone Praha 4, PodolíCopyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook