Gelové nehty / Nehtový design


Prodlužování nehtů provádíme metodou vytvrzeného gelu UV lampou, dvěma variantami:

  1)  nalepení umělých tipů a následnou modelací výsledného tvaru gelem
  2)  modelací gelem za pomoci šablon

 

Výběr z možných variant prodloužení nehtů je závislý na tvaru a velikosti lůžka vlastních nehtů. U první varianty zhruba po 3 měsících dochází k odrostu umělého tipu a nehet je pak tvořen pouze gelem. Ale u varianty druhé je nehet od počátku tvořen gelem celý.

Modeláž umělých nehtů je vhodná zejména pro ženy, které touží po precizně upravených rukou a nemají kvalitní vlastní nehty, nebo trpělivost na to nechat nehty dorůst do požadované délky či trávit čas pravidelnou manikúrou. Gelové nehty jsou pevné, velmi odolné proti zlomení či poškrábání, zároveň zvyšují trvanlivost laků a velmi snadno se udržují.

Na nové nehty v rámci nehtového designu nanášíme kromě jednoduchých barevných laků či francouzské manikúry, různé zajímavé obtisky, vzory (vybírat můžete z mnoha variant). Nehty lze ozdobit lesklými kamínky či přívěsky pro elegantní vzhled rukou.

Cenově rozlišujeme celkové zhotovení nových nehtů a částečné doplnění odrostlých nehtů.

Doplnění gelu na odrostlých nehtech je nutné zhruba po 3 až 6 týdnech. 

 

Sellac

 Novinka na trhu. Jde o lakování nehtů, které vydrží až 4 týdny. Vaše nehty jsou krásné a nejsou zničené. Bez použití pilníku!! Více o Sellac metodě zde.


Ceník


Kontaktujte nás

+420 604 873 947

 
info(zavinac)studiomone(tecka)cz
 

Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook