Infrasauna Praha 4


Jste unavení, přetažení, bez energie, zkrátka potřebujete si kvalitně odpočinout v klidném a hezkém prostředí? Zveme vás do našeho Studia Mone v Praze 4, kde na vás čeká privátní infrasauna, ve které načerpáte novou životní sílu a vyplavíte ze sebe všechny starosti a problémy.

 

Pobyt v infrasauně je velmi oblíbený a zdravý způsob relaxace. Funguje na principu infračerveného záření, které je pro lidské zdraví zcela bezpečné, ba prospěšné. Obecně je saunování doporučováno pro lepší tělesnou kondici a pro kvalitní odpočinek od veškerých aktivit.

 

Dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, že v klasické sauně se vyloučí potem jen 5 % škodlivin, kdežto v infrasauně 15 %.  Přijďte i vy vyzkoušet její pozitivní účinky na lidské tělo i psychiku.

 

Pozitivní účinky infrasauny:

  • · Využití infrasauny jako prevenci, léčbu i rehabilitaci.
  • · Při nižší teplotě vhodné i pro lidi se zdravotními problémy (kardiaci, astmatici).
  • · Napomáhá při léčbě revmatismu, artritidě, problémy se spánkem, onemocnění uší, bolesti v krku.
  • · Infrasauna léčí kůži (akné, kopřivka, hojení jizev a popálenin).
  • · Omezuje vznik hemoroidů, zánětu žil, menstruačních křečí, bolestí zad a žaludku,svalových poškození, celulitidy.
  • · Pozitivní vliv infrasauny na náš psychický stav.
  • · Použití infrasauny je možné i v oděvu a s otevřenými dveřmi.

Redukce váhy a detoxikace těla

Rádi byste zhubli? Vyzkoušejte saunování v infrasauně a podpořte redukci své váhy! Jelikož se v sauně potíte, tělo potřebuje více energie. Během jednoho saunování můžete vypotit až několik set kalorií, a pokud po saunování doplníte tekutiny pouze čistou vodou, kalorií se zbavíte nadobro. Infrasauna je také skvělým prostředkem pro detoxikaci těla, jelikož potem se z těla odplavují toxiny a škodlivé látky. Uleví se vašim játrům i ledvinám. 

Dlouhodobým výzkumem bylo prokázáno, že v klasické sauně se vyloučí potem jen 5 % škodlivin, kdežto v infrasauně 15 %. Infrasauna funguje na principu infračerveného záření, které je pro lidské zdraví zcela bezpečné, ba prospěšné.

 

Infrasauna v hezkém prostředí Studia Mone Praha 4

Odpočinek v infrasauně si můžete užít v našem Studiu Mone v Praze 4 v hezkém prostředí, které podpoří vaše zklidnění a dokonalou relaxaci. Do infrasauny můžete vstoupit jak v osušce či ručníku, tak i v oděvu a s otevřenými dveřmi. Infrasaunu si můžete užít buďto sami nebo ve dvojici. Nabízíme také možnost romantického odpočinku s vaším partnerem, ke které vám nabídneme lahev šampusu pro slavnostnější zážitek.

 

Přijďte si užít chvíle volna a příjemného uvolnění do infrasauny v Praze 4, těšíme se na vaši návštěvu!


Ceník - infrasauna


Kontaktujte nás

+420 604 873 947

 
info(zavinac)studiomone(tecka)cz
 

Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook