Kosmetické ošetření Praha 4


Kosmetika je jedna z nejkrásnějších a nejodpočinkovějších procedůr. Kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti. Klasická kosmetika neboli kosmetické ošetření zahrnuje povrchové a hloubkové čištění pleti, jemnou masáž, šetrné ošetření pleťovou maskou zvolenou dle typu pleti, tonizaci a závěrečnou důkladnou hydrataci pleti. Doba kosmetiky - kosmetického ošetření v našem kosmetickém salonu trvá 60 až 120 minut, podle zvolené procedúry. Zvolte z naší nabídky to nejlepší - kosmetika intenzivně hydratační a relaxační kúry, luxusní čokoládovou kúru proti vráskám, detoxikující kúru, kúru pro posílení imunity či kosmetické ošetření problematické pleti. Kosmetika je dnes čím dál více navštěvovaná i muži. V našem kosmetickém salonu máme speciální péči i pro muže.

Dále nabízíme kosmetické ošetření celého těla vhodnou tělovou kosmetikou. V kosmetickém salónu Studio Mone používáme kosmetiku nejen pro zkrášlení, ale zároveň jako prostředek pro řešení konkrétních potíží jako je celulitida, nadváha nebo akné. Složení kosmetické kúry vybíráme dle konkrétních aktuálních potřeb zákazníka.

 

KOSMETIKA :

EXPERTIS (PÉČE NEJVYŠŠÍ KVALITY) - odměna každé ženy : Liftingová péče s okamžitým efektem - společenská událost. (pro všechny

                                                                                                typy pleti) 

BIO-CLASSICA  I. :  Základní péče pro problematickou a normální pleť  (pro všechny typy pleti).

BIO-CLASSICA II. :  Základní péče pro problematickou mastnou a aknózní pleť s enzymatickým peelingem. (pro mastnou pleť)

SENSI-BEL : Šetrná a vyvážená éče pro citlivou a přecitlivělou pleť s kuperózou. (pro všechny typy pleti)

BEL ENEGEN (TOP PÉČE) : Luxusní liftingová a kaviárová  péče pro zralou a náročnou pleť. (pro všechny typy pleti)

STIMULA (ANTI - AGING) : Pro stárnoucí pleť, která vyžaduje intenzivní regeneraci a zvláštní péči. (pro všechny typy pleti)

OCULA (PÉČE O OČNÍ OKOLÍ) : Hluboká hydratace a lifting očního okolí s masáží. (pro všechny typy pleti)


Ceník


Kontaktujte nás

+420 604 873 947

 
info(zavinac)studiomone(tecka)cz
 

Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook