Pánské kadeřnictví Praha 4


Pánské kadeřnictví

Pánské kadeřnictví Studio Mone v Praze vychází vstříc specifickým potřebám a veškerým přáním našich pánských zákazníků.

 

Oblíbené jsou moderní střihy pro snadné udržování, přirozeně vypadající barvení a přelivy, melíry a extravagantní úprava vlasů pro odvážnější muže, kosmetická péče o řídnoucí vlasy atd.  Naše špičkové kadeřnice Vám vytvoří účes přesně podle Vašich představ a poradí, co by Vám nejvíce slušelo.  Pánské kadeřnictví, to neznamená pouze zastřihnutí konečků vlasů. V našem kadeřnickém studiu v Praze se postaráme o Váš osobitý look a maximální spokojenost s našimi službami.  Přejete si vypadat jako rebel či gentleman na úrovni? Svěřte se do péče našich kvalifikovaných kadeřnic a nechte se hýčkat!

 

Při mytí i další úpravě vlasů používáme profesionální vlasovou kosmetiku určenou přímo pro muže a péči o jejich vlasy. O jejím použití Vás personál bude ochotně informovat a její zakoupení je možné jak na místě, tak i v našem e-shopu.

 

Objednat se do našeho pánského kadeřnictví můžete telefonicky a na naší on-line recepci.

 

V kadeřnictví Studio Mone používáme pouze profesionální vlasovou kosmetiku. Pánské kadeřnictví Mone v Praze Vám nabízí kvalitní služby, individuální přístup a odborné poradenství pro domácí péči a styling Vašich vlasů.

 

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu v kadeřnictví Studio Mone Praha 4, Podolí


Kadeřnictví pánské - ceník


Kontaktujte nás

+420 604 873 947

 
info(zavinac)studiomone(tecka)cz
 

Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook