Svatební a slavnostní účesy


V našem kadeřnictví Studio Mone v Praze 4 češeme slavnostní účesy pro speciální události jako je svatba, promoce, oslava nebo ples. Přijďte vyzkoušet naše služby do příjemného prostředí, kde se o vás dobře postaráme se vším komfortem.

 

Slavnostní účesy pro každého

Klasické romantické účesy i moderní a extravagantní účesy tvoříme tak, aby korespondovaly s šaty a zákaznice se ve slavnostním účesu cítila dobře. Pokud nemáte jasnou představu, jak má váš slavnostní účes vypadat, přijďte do našeho kadeřnického studia, kde vám profesionálně poradíme, jaký typ účesu se k vám hodí. Při výběru toho pravého účesu zohledníme délku vlasů, jejich střih i tvar vašeho obličeje. Na prvním místě však vždy budou vaše preference.

 

Do slavnostního účesu je možné zakomponovat květiny (živé i umělé) , nejrůznější ozdoby, sponky, závoj apod.. Pokud máte krátké vlasy a vaším přáním je mít slavnostní účes z vlasů dlouhých, není problém vlasy prodloužit a vytvořit nádherný účes vašich snů. V kadeřnictví používáme vlasovou kosmetiku Schwarzkopf a Goldwell.

 

Zkouška slavnostního účesu

Podle individuálních požadavků absolvujete s kadeřnicí nejprve zkoušku slavnostního účesu, kde se doladí detaily, aby v den D bylo vše dokonalé a nemusela jste se o nic starat. Na zkoušce účesu můžete s kadeřnicí vyzkoušet i více variant účesů, které si vyberete vy sama nebo vám je kadeřnice doporučí. Z těchto účesů si pak zvolíte finální účes, který vám kadeřnice učeše v den plesu/svatby/promoce atd.

 

Jaká je cena slavnostního účesu a co je v ní zahrnuto?

Cena slavnostního účesu se pohybuje okolo 650 Kč. Odvíjí se od náročnosti účesu na práci, materiál i na čas. Pokud je váš účes méně složitý, jeho cena bude zpravidla nižší. V konečné ceně účesu je započítaný finální účes a ozdoby, které si přejete v účesu mít.

 

Svatební líčení

Ke slavnostnímu účesu můžete navíc využít doplňkové služby naší kosmetičky. Ta nabízí slavnostní nebo svatební líčení, které bude s účesem i vašimi šaty dokonale ladit. Ceny služeb péče o nevěstu (líčení, úprava nehtů, kosmetika) naleznete na našich stránkách v příslušné kategorii.

 

Těšíme se na vaši návštěvu v kadeřnictví Studio Mone Praha 4.


Svatební účesy a společenské účesy - ceník


Kontaktujte nás

+420 604 873 947

 
info(zavinac)studiomone(tecka)cz
 

Copyright © 2019 Studio Mone  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek  Inexes

Facebook