Objednávky 604 873 947

Brazilský keratin

Jsou Vaše vlasy krepaté, špatně se rozčesávají, vypadají zničeně nebo nekvalitně? Přijďte si do našeho Sudia Mone užít luxusní péči o Vaše vlasy a věřte, že budete odcházet s velkým úsměvem na rtech. Proč?

Kvalita vlasů se dá jednoduše zvýšit díky brazilskému keratinu!

Keratin je silný stavební protein, který je hlavní složkou vlasů a nehtů. Brazilský keratin je čistě přírodní nechemický přípravek, který obsahuje keratin, a je vhodný pro zlepšení stavu a regeneraci vlasů. Pokud jste tedy vždy toužili po zdravých, lesklých a přirozeně dlouhých vlasech, brazilský keratin je určen přesně pro Vás!

Aplikace brazilského keratinu trvá průměrně 1,5 až 2 hodiny, čas je samozřejmě odvinutý od délky a síly vlasů. Během nich Vám kadeřnice bude zažehlovat keratin do vnitřní složky vlasu a napraví tak jeho poškození. Výsledek krásně vypadajících, zdravých a lesklých vlasů můžete vidět ihned po aplikaci keratinu!

Nemusíte se bát, že se Vám keratin z vlasů vymyje po prvním umytí vlasů a Vy tak opět budete stát před problémem, co s krepatými vlasy. Aplikace brazilského keratinu vydrží minimálně 4 měsíce. Samozřejmostí je však správná domácí péče o Vaše vlasy! Pro dlouhotrvající účinky keratinu doporučujeme používat speciální šampon a kondicioner Beox, se kterým si můžete užívat pocit nádherných vlasů po delší dobu. Brazilský keratin nejlépe drží na vlasech již chemicky ošetřených. V případě vlasů chemií nedotčených by se měla procedura aplikace keratinu do vlasů opakovat minimálně jednou.

V případě, že byste si chtěli vlasy obarvit, doporučujeme tuto změnu provést týden před či po aplikaci keratinu.

Brazilský keratin je zkrátka zázrak, díky kterému si můžete užívat nádherně lesklých a zdravých vlasů. Jejich struktura zůstává nenarušená, vlasy se neničí a po jeho kompletním vymytí vlasy vypadají stejně jako před aplikací keratinu.

Už Vás nebaví čekat, až se vlasy vysuší a teprve suché je žehlit do hladka? Máte dost cuchání vlasů při česání a už nikdy nechcete mít zaseklý hřeben ve vlasech s pocitem, že byste si je nejraději ostříhali?

Vsaďte na techniku, kterou si užívá mnoho žen po celém světě, a získejte perfektní pocit ze svých vlasů. Bud’te neodolatelná a podpořte své sebevědomí zdravými a krásnými vlasy, které Vám bude každá žena závidět díky brazilskému keratinu!

V našem kadeřnictví používáme profesionální vlasovou kosmetiku.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v kadeřnictví !!!

Tým Studia Mone

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947