Objednávky 604 873 947

Dámské kadeřnictví

V dámském kadeřnictví Studia Mone stříháme moderní a především slušivé účesy pro každou příležitost. Přijďte vyzkoušet naše služby a uvidíte, že budete odcházet s úsměvem na rtech!

Zastřihneme konečky, doplníme barevné odrosty, ale pustíme se i do tvorby složitého střihu či slavnostního účesu. Stříhání, barvení vlasů, přelivy, melíry, zesvětlení vlasů, trvalá ondulace, péče o namáhané a poškozené vlasy, pletení copánků a prodlužování vlasů u nás nabízíme za velmi dobré ceny.

Dopřejte svým vlasům vitalitu a lehkost. Uvidíte, že se Vám odvděčí kvalitou a přirozeným leskem, který Vám každý bude závidět. Přejete si Váš účes pouze doladit k dokonalosti nebo byste jej rádi kompletně změnili? Zeptejte se našich proškolených kadeřnic, jaký účes by Vám nejlépe slušel. Při konzultaci se zohlední kvalifikovaný pohled kadeřnice, konečné rozhodnutí je však pouze na Vás, abyste se cítila sebevědomě a atraktivně. Dámské kadeřnictví je zde pro Vás!

V kadeřnictví Studia Mone používáme při mytí i finální úpravě vlasů regenerační vlasové masky a další profesionální vlasovou kosmetiku. O jejím použití Vás personál bude ochotně informovat a její zakoupení je možné jak v kadeřnictví, tak i v našem e-shopu. V kadeřnictví používáme pouze profesionální vlasovou kosmetiku.

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu v kadeřnictví Studio Mone - Praha 4, Podolí.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie z našeho studia

Kadeřnictví Studio Mone Praha 4Kadeřnictví (2) Studio Mone Praha 4Dámské kadeřnictví ukázkaDámské kadeřnictví ukázka 2Dámské kadeřnictví ukázka 3Dámské kadeřnictví ukázka 4

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947