Objednávky 604 873 947

Denní líčení

Každá žena by si přála mít neustále dokonalý make-up, který dlouho vydrží a vypadá perfektně. Ne vždy je však čas na nanesení bezchybných linek, krásných kouřových stínů nebo make-upu. Přijďte do našeho studia Mone a během 15 minut Vás krásně nalíčíme! Precizní make-up si můžete užívat celý den.

Zažijte pocit sebejistoty a krásného líčení po celý den!

V našem studiu Mone provádíme denní líčení určené přesně na míru Vaší pleti. U kvalitního denního líčení je nutné brát ohled na tvar obličeje, každá klientka si přeje určité části více zviditelnit či zakrýt. Poradíme Vám jednoduché triky, jak vyzrát nad nedostatky a jak zvýraznit Vaše krásné přednosti! Důležitý je také barevný typ pleti a roční období, trendy v denním líčení se totiž neustále mění.

Během líčení vizážistka naši klientku seznámí s pleťovou kosmetikou, která je vhodná pro její typ pleti. Tím docílíme dlouhodobě krásné pleti, se kterou bude naše klientka spokojená a více sebevědomá!

Veškerou kosmetiku, kterou používáme na denní líčení našich klientek si můžete zakoupit v našem studiu Mone stejně jako na našich webových stránkách.

Běžné denní líčení provádíme samostatně i po celkovém kosmetickém ošetření pleti v našem studiu Mone.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Ukázka denního líčení

Denní líčení ukázkaDenní líčení ukázka 2Denní líčení ukázka 3

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947