Objednávky 604 873 947

Dentální kamínek

Máte zářivý úsměv? Přejete si jej ještě více zvýraznit či ozdobit? Nyní Vám nabízíme možnost aplikace dentálního šperku – ozdobného kamínku.

Aplikace dentálního kamínku je bezbolestný zákrok, který nepoškozuje zubní sklovinu. Dentální kamínek je nalepen adhezivní technikou na povrch zubu pomocí speciálního šetrného lepidla. Aplikace ozdobného dentálního kamínku na Váš zub trvá cca 15 minut.

Životnost dentálního kamínku

K aplikaci jsou použity krystaly z dentálních kamínků nebo dentální krystaly Swarowski s překrásnými odlesky o velikosti 1,8 mm s možností výběru z velké škály barev. Životnost dentálního kamínku je individuální a záleží na mnoha faktorech. Péče o chrup, namáhání ozdobeného zubu dentálním kamínkem, umístění šperku – to vše může rozhodnout, jak dlouho Vám ozdobný kamínek bude na zubu držet. V každém případě by Vám kamínek měl na zubu vydržet minimálně měsíc, u většiny klientů se však lhůta pohybuje okolo jednoho roku.

Dentální kamínek je ozdobný šperk vhodný pro všechny, kteří se chtějí svému okolí, a hlavně sobě ještě více líbit. Aplikaci neprovádíme na nemocné či poškozené zuby a také na dětské zuby, které jsou velmi citlivé. Ozdobný kamínek nijak nepoškozuje zub ani zubní sklovinu, pro děti je však tento úkon nevhodný.

Odstranění dentálního kamínku

V případě, že si budete chtít svůj dentální kamínek nechat ze zubu odstranit, přijďte do našeho studia. Je nutné, aby tento úkon prováděl odborník.

Jste rádi středem pozornosti? Tak neváhejte a přijďte si k nám ozdobit svůj chrup ozdobným dentálním kamínkem!

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947