Objednávky 604 873 947

Depilace cukrovou pastou a voskem

V našem kosmetickém salonu provádíme depilace jak cukrovou pastou , tak i depilace teplým voskem.

Ve studiu depilujeme vše na co si vzpomenete : depilace obličeje - depilace horního rtu, brady a depilace dalších partií těla – depilace rukou, nohou, depilace podpaží. zad, hrudníku, břicha, hýždí ,ale i prstů. Depilací docílíme perfektně hladké pokožky bez zarůstajících chloupků. Hlavní výhodou depilace je rychlost a také fakt, že pravidelně depilované partie vydrží bez ochlupení déle a chloupky se postupně ztenčují a řídnou.

U mužů depilujeme zejména záda a hrudník. Nabízíme také tzv. brazilskou depilaci. Brazilská depilace je odstranění chloupků intimních partiích těla. Brazilská depilace je velmi populární nejen u žen, ale i u mužů.

Na depilace používáme v našem salónu teplý vosk a také cukrovou pastu.

Vosk Lycon

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

Cukrovou pastu

Depilace cukrovou pastou je v dnešní době velmi žádaná a populární. Tyto depilace doporučujeme hlavně v letních měsících. Depilace cukrovou pastou se provádí vždy nanesením cukrové pasty proti směru růstu chloupků a trhá se po směru, na rozdíl od depilace voskem.

Doporučení salónu

Pokud máte problém alergii či jiný problém na depilace voskem - odstranění chloupků v partiích obličeje (pálení, pupínky, atd.) vyzkoušejte depilace cukrovou pastou a budete velmi mile překvapeni.

Trvanlivost depilace 3–5 týdnů.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie z našeho studia

Studio Mone Praha 4Studio Mone Praha 4 (2)Lycon vosk depilace

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947