Objednávky 604 873 947

Dětské kadeřnictví

V našem kadeřnictví pro děti v Praze se rádi postaráme i o ty nejmenší zákazníky. Stříháme děti všech věkových kategorií od prvních vlásků až po vytváření kreativních účesů z hlav teenagerů.

Stříhání dětí už od prvních vlásků

Některé malé děti mají problém se stříháním vlásků. V našem kadeřnictví pro děti se postaráme o to, aby pro ně stříhání a návštěva u kadeřníka byla příjemnou záležitostí. Se stříháním dětí máme dlouholeté zkušenosti a dobře víme, jak správně k našim nejmenším klientům individuálně přistupovat.

Moderní dětské účesy

Nabízíme klasické dětské účesy, ale i moderní sestřihy dle aktuálních módních trendů. Zaměřujeme se také na dětské speciální účesy a účesy na mimořádné události jako je svatba či jiná společenská akce.

Před první návštěvou kadeřnictví pro děti

Nevíte, jak Vaše dítko ostříhat? Neváhejte nás navštívit ve Studiu Mone a my Vám rádi poradíme, který z účesů bude pro Vaši ratolest tou nejlepší volbou. Naše kadeřnictví si můžete samozřejmě před prvním stříháním s dítětem přijít prohlédnout, aby si zvyklo na kadeřnické prostředí a při příštím stříhání bylo v klidu, ničeho se nebálo a z návštěvy dětského kadeřnictví nemělo uplakaný, ale usměvavý zážitek.

V našem kadeřnictví pro děti ve Studiu Mone v Praze také nabízíme odborné poradenství jak správně o dětské vlásky pečovat.

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu s Vašimi dítky v kadeřnictví Studio Mone Praha 4, Podolí

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie z našeho studia

Dětské kadeřnictví Praha ukázkaDětské kadeřnictví Praha ukázka 2

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947