Objednávky 604 873 947

Gelové nehty

Prodlužování nehtů provádíme metodou vytvrzeného gelu UV lampou, dvěma variantami:

1) nalepení umělých tipů a následnou modelací výsledného tvaru gelem
2) modelací gelem za pomoci šablon

Výběr z možných variant prodloužení nehtů je závislý na tvaru a velikosti lůžka vlastních nehtů. U první varianty zhruba po 3 měsících dochází k odrostu umělého tipu a nehet je pak tvořen pouze gelem. Ale u varianty druhé je nehet od počátku tvořen gelem celý.

Modeláž umělých nehtů je vhodná zejména pro ženy, které touží po precizně upravených rukou a nemají kvalitní vlastní nehty, nebo trpělivost na to nechat nehty dorůst do požadované délky či trávit čas pravidelnou manikúrou. Gelové nehty jsou pevné, velmi odolné proti zlomení či poškrábání, zároveň zvyšují trvanlivost laků a velmi snadno se udržují.

Na nové nehty v rámci nehtového designu nanášíme kromě jednoduchých barevných laků či francouzské manikúry, různé zajímavé obtisky, vzory (vybírat můžete z mnoha variant). Nehty lze ozdobit lesklými kamínky či přívěsky pro elegantní vzhled rukou.

Cenově rozlišujeme celkové zhotovení nových nehtů a částečné doplnění odrostlých nehtů.

Doplnění gelu na odrostlých nehtech je nutné zhruba po 3 až 6 týdnech.

Shellac

Novinka na trhu. Jde o lakování nehtů, které vydrží až 4 týdny. Vaše nehty jsou krásné a nejsou zničené. Bez použití pilníku!! Více o Shellac metodě.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Ukázky gelových nehtů

Lepení nehtů ukázkaLepení nehtů ukázka 2Lepení nehtů ukázka 3Lepení nehtů ukázka 4Lepení nehtů ukázka 5Lepení nehtů ukázka 6

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947