Rezervace online

Hubnutí

Ve Studiu MONE v Praze Podolí Vám nabízíme jedinečnou možnost, jak ještě více pečovat o své tělo – profesionální služby zaměřené na hubnutí a tvarování postavy. Přijďte vyzkoušet naše služby a zažijte pocit jedinečnosti a elegance! Naše moderní techniky Vám pomohou dosáhnout optimálních výsledků rychle a bez námahy!


Ve Studiu MONE v Praze Vám nabízíme jedinečnou možnost, jak ještě více pečovat o své tělo – profesionální služby zaměřené na hubnutí a tvarování postavy. Přijďte vyzkoušet naše služby a zažijte pocit jedinečnosti a elegance! Naše moderní techniky Vám pomohou dosáhnout optimálních výsledků rychle a bez námahy

Návštěva studia MONE se stane Vaším oblíbeným rituálem, ze kterého budete odcházet spokojení se svým novým vzhledem a odpočinutí díky relaxační atmosféře a profesionální péči. Nabízíme širokou škálu služeb, které jsou přizpůsobeny Vašim individuálním přáním a potřebám. Můžete si odpočinout a hubnout zároveň v naší útulné infrasauně, můžete hubnout a zároveň ležet při neinvazivní liposukci, uspíšit své tvarování postavy při cvičení s přístroji Body Space, Vacu Shape nebo Infrared Orbitrec. Celulitidy Vás zbaví přístroj Lymfoven, který zároveň rozproudí Váš lymfatický systém. Opticky zhubnete a zlepšíte vzhled své pokožky při návštěvě našeho solária. Vyberte si sami metody a techniky a nakombinujte si je tak, aby Vaše cesta za vysněnou postavou byla co nejpříjemnější.

Slibujeme, že odejdete nejen s krásným a zdravým tělem, ale také s pocitem jedinečnosti a péče, který si zasloužíte!

Nabízené služby spojené s hubnutím:

  • INFRASAUNA: Podporuje redukci váhy a detoxikaci těla, odplavuje toxiny, zlepšuje prokrvení a metabolismus, zvyšuje imunitu.
  • NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE: Kombinuje radiofrekvenci s ultrazvukem pro efektivní odbourávání tuků a zpevňování pokožky.
  • BODY SPACE: Cvičení je zaměřeno na hubnutí a tvarování problémových partií jako jsou hýždě, stehna, břicho a boky.
  • VACU SHAPE: Svižná chůze v podtlakové kabině zlepšuje prokrvení problémových partií, odbourává podkožní tuk a zmírňuje celulitidu.
  • INFRARED ORBITREC: Řeší problémy s celulitidou a ochablými svaly dolních končetin a hýždí, zlepšuje pleť, urychluje prokrvení a metabolismus a odstraňuje únavu.
  • PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ: Pročišťuje lymfatický systém, zvyšuje imunitu a urychluje vylučování odpadních látek z těla.
  • SOLÁRIUM: Zajišťuje optimální hladinu Vitaminu D a nádhernou barvu po celý rok, pomáhá s onemocněními jako je akné nebo lupénka.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát ceny nebo se rovnou objednat?


Pro objednání můžete využít náš on-line rezervační systém nebo následující telefonní číslo. Těšíme se na Vaši návštěvu!

+420 604 873 947