Objednávky 604 873 947

Manikúra

Manikúra je základní péčí o naše tělo, která ženám i mužům dopomáhá k atraktivnějšímu a upravenému vzhledu. Chtěli byste i Vy začít navštěvovat šikovnou manikérku, která se o Vaše ruce postará s maximální péčí tak, aby vypadaly po celé dny krásně? Vyzkoušejte manikúru v našem kosmetickém studiu Mone v Praze 4 a přijďte si užít profesionální hýčkání Vašich rukou!

Návštěva kosmetického studia Mone se stane Vaším oblíbeným rituálem, ze kterého budete odcházet spokojená se svými krásnými nehty a odpočinutá díky relaxační masáži rukou, která Vás čeká na konci manikúry.

Základní manikúra je komplexní a pravidelná péče o Vaše nehty a pokožku rukou, díky níž se Vaše přírodní nehty posílí, nebudou se třepit ani praskat. Základní manikúra zahrnuje ošetření nehtů a pokožky rukou, úpravu délky a tvaru nehtů na rukou a změkčení a odstranění přebytečné kůžičky v okolí nehtů. Upravené nehty lze na závěr nalakovat kvalitním trvanlivým lakem na nehty nebo upravit francouzskou manikúrou.

Pracujeme pouze s profesionálními přípravky, které nehty vyživují, dodávají jim potřebné vitaminy a upraví je tak, aby vypadaly stále dokonale.

Japonská manikúra

V kosmetickém studiu Mone v Praze 4 provádíme mnoho technik pro úpravu rukou. Jednou z nich je také japonská manikúra, také známá jako P-shine. Tato metoda úpravy nehtů využívá 100% přírodní včelí vosk pro maximálně lesklé a krásné nehty!

Metodu P-shine si naše zákaznice oblíbily zejména díky přírodním složkám, se kterými se pracuje. Včelí vosk, vitamíny a další přírodní produkty zajistí, že se Vaše roztřepené, lámavé a špatně rostoucí nehty zocelí, vyživí, vyhladí a vyleští do takového lesku, že již není nutná aplikace laku na nehty.

Francouzská manikúra

Nehty ošetřené francouzskou manikúrou vypadají velmi elegantně a žensky. Tento typ manikúry je oblíbený hlavně u žen, které vyžadují jemný a pěstěný vzhled svých nehtů po každý den. Při francouzské manikúře Vám nehty upravíme dle postupů klasické manikúry a na závěr je nalakujeme. Základní a nejvíce oblíbenou barvou laku je bílá, v dnešní době už se však provádí i různé barevné varianty francouzské manikúry.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie z našeho studia

Manikura, pedikúra Praha 4 salonManikura Praha 4 salon

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947