Objednávky 604 873 947

Masáže

Chcete si na chvíli odpočinout od běžných starostí a zapomenout na vše, co vás trápí? Nechte se hýčkat a rozmazlovat masáží. O masážích je známo, že mají léčivé účinky a kromě navození příjemných pocitů dokážou dostat vaše tělo, mysl i duši do rovnováhy. Masáž oceníte nejen po fyzické zátěži, ale také při psychickém vyčerpání. Věřte, že každý si zaslouží chvilku sám pro sebe a rozmazlování.

Z široké nabídky masáží si vyberte podle svých preferencí. Ať už to bude relaxační nebo antistresová masáž, budete od nás odcházet jako znovuzrození. Pokud chcete vyzkoušet něco nového, nenechte si ujít havajskou masáž Lomi-lomi, případně nechte okouzlit své smysly pomocí medové, kávové a čokoládové masáže. Švédská masáž vám pomůže zregenerovat svaly a zbavíte se i často opakovaných bolestí hlavy. Pokud milujete vůně, je pro vás tou pravou aroma masáž.

Švédská masáž

Pokud si vyberete švédskou masáž, můžete se těšit na hmaty, hnětení a tření přesně na těch místech, kde to vaše tělo nejvíc potřebuje. Pomocí masážních olejů se vám podaří velmi rychle uvolnit a domů z masáže budete odcházet bez napětí. Švédská masáž dokáže odstranit únavu a udržet vás ve výborné psychické i fyzické kondici.

Lomi-lomi

Z havajských ostrovů k nám dopoutovala masáž Lomi-lomi, která není jen obyčejnou masáží, ale celostním rituálem, kdy vzdáváte hold svému tělu. Tato masáž bývá právem označována jako perla mezi masážemi. Havajská slova Lomi-lomi znamenají v překladu milující ruce a vy se tak můžete těšit na speciální havajské techniky, které se inspirovaly havajským tancem.

Medová masáž

Kdo by neznal léčivé účinky medu? Medová masáž blahodárně působí na tělo a vy byste si tuto masáž rozhodně neměli nechat ujít. Med je právem nazývám elixírem mládí a budete překvapeni, že se po masáži budete cítit skvěle na těle, ale i na duchu. Už ve starém Egyptě věděli, že medová masáž je nejlepším způsobem, jak udržet svou vitalitu, mládí a svěží vzhled.

Kávová masáž

Ojedinělým zážitkem bude pro vás i kávová masáž. Pokud patříte mezi milovníky kávy a nedovedete si bez ní představit ideální ráno, potěší vás voňavá a pečující masáž, která je spojená s jemným peelingem těla. Velkou výhodou kávové masáže je povzbuzení celého organismu, ale také zjemnění a projasnění pokožky.

Čokoládová masáž

Mezi vyhledávané zkrášlující procedury patří i čokoládová masáž. Oceníte u ní, že si velmi rychle dokáže poradit s celulitidou, uvolňuje napětí v těle a navíc vyhlazuje pokožku. Určitě sami víte, že když jste ve stresu, kousek čokolády s vámi někdy dokáže divy. Věřte, že i po čokoládové masáži budete cítit příjemnou euforii.

Relaxační masáž

Uvolněte své svaly a zbavte se napětí pomocí relaxační masáže. Těšit se můžete na příjemné a pomalé hmaty. Překvapí vás, že relaxační masáž pro vás bude velmi intenzivním zážitkem, který budete vnímat všemi smysly.

Antistresová masáž

V dnešní zrychlené době je antistresová masáž jako dělaná pro náročné dny plné povinností. Zkuste se na okamžik zastavit a užijte si zaslouženou péči. Pomocí antistresové masáže se zbavíte únavy, vyčerpání a obnovíte harmonii ve svém těle. Tento druh masáže má příznivý vliv na psychické rozpoložení a doporučuje se pravidelnost.

Aroma masáž

Nechte se okouzlit vůněmi pomocí aroma masáže. Vnímejte dotek a zároveň na sebe nechte působit vonné esenciální oleje. Vaše kůže se zpevní a vypne, zároveň bude vypadat mladistvě a svěže. Udělejte konečně něco pro sebe a dopřejte si odpočinek pro tělo, ale i pro svou mysl.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947