Objednávky 604 873 947

Masáže

Chcete si na chvíli odpočinout od běžných starostí a zapomenout na vše, co vás trápí? Nechte se hýčkat a rozmazlovat masáží. O masážích je známo, že mají léčivé účinky a kromě navození příjemných pocitů dokážou dostat vaše tělo, mysl i duši do rovnováhy. Masáž oceníte nejen po fyzické zátěži, ale také při psychickém vyčerpání. Věřte, že každý si zaslouží chvilku sám pro sebe a rozmazlování.

Z široké nabídky masáží si vyberte podle svých preferencí. Ať už to bude relaxační, rehabilitační nebo antistresová masáž, budete od nás odcházet jako znovuzrození.

Uvolňující masáž celého těla

Poměrně intenzivní masáž zaměřující se na problematické partie těla klienta ,při které používám techniky z léčebné masáže horních končetin, beder a SI skloubení, uvolňování fascií a hloubkové masáže krku. Vše je propojeno v jeden celek.

Léčebná masáž horních končetin

Uvolňování bolesti a napětí svalů a jejich úponů v oblasti hlavy, krku, ramen, lopatek, prsních svalů a paží, způsobených v převážné většině jejich přetížením.Příčiny jsou: stres , práce na počítači,sedavé zaměstnání, špatné držení těla - hlavně hlavy, ramen a horní poloviny těla,málo pohybu a protahování se v již zmíněných partiích těla .Jedna z nejžádanějších terapií.

Hloubková masáž krku

Je si tak trochu podobná s léčebnou masáží horních končetin. Vynechávají se paže. Důkladně, postupně, pečlivě a pomalu se uvolňuje všech 19 svalů na krku - v předu i v zadu ,od úponů na lebce až po spodní žebra,kde je ukončen trapéz.

Uvolňování fascií

Co to jsou fascie? Jsou to struktury z pojivové tkáně,které obklopují svaly a orgány. Mají odlišnou hustotu na různých částech těla a protkávají celé tělo jako síť,mají ochranou funkci. Funkční poruchy fascií mohou vést.k místnímu ztvrdnutí a omezení pohybu. To vše může vést ke vzniku bolestí a to i v oblastech vzdálených od postiženého místa. Tyto poruchy vznikají přetěžováním pohybového aparátu,zraněním, zánětlivými procesy, léky , stárnutím,pohybovými nebo tahovými podněty. Uvolňování fascií probíhá tahem,tlakem na sucho všemi směry a pozvolna. V hodnotě postižených to bývá nepříjemné, tahající, štiplavé a až bolestivé. Tuto techniku lze také pod pojmem rolfig,foam Rowling a fascialni manipulace.

Léčebná masáž beder a SI skloubení

Při této masáži se uvolňují jak svaly a jejich úpony ,tak i fascie a to od bérce,přes oblast stehen - z obou stran - hýždí, okolo kyčle, svaly v bederní oblasti a také vzpřimovače páteře, po celé své délce a to až k hlavě. Při masáži dochází poměrně často k manipulaci s , protahování hlubokých svalů a testů pohybového rozsahu klienta.

Relaxační masáž

Uvolněte své svaly a zbavte se napětí pomocí relaxační masáže. Těšit se můžete na příjemné a pomalé hmaty. Překvapí vás, že relaxační masáž pro vás bude velmi intenzivním zážitkem, který budete vnímat všemi smysly.

Antistresová masáž

V dnešní zrychlené době je antistresová masáž jako dělaná pro náročné dny plné povinností. Zkuste se na okamžik zastavit a užijte si zaslouženou péči. Pomocí antistresové masáže se zbavíte únavy, vyčerpání a obnovíte harmonii ve svém těle. Tento druh masáže má příznivý vliv na psychické rozpoložení a doporučuje se pravidelnost.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947