Objednávky 604 873 947

Neinvazivní liposukce

Snad každá žena si přeje vypadat mladší, krásnější a udržet si svůj svěží vzhled co nejdéle. Čas je ale bohužel neúprosný, a tak na nás zanechává stopy, ať už se nám to líbí nebo ne. Zastavit sice nejde, ale naštěstí ho můžeme alespoň zpomalit – moderní doba spolu s technologickým rozvojem totiž přináší metody, které příznaky stáří dovedou eliminovat.

Jedinečná metoda

Jeden takový způsob nabízí i špičkový přístroj Exilis, který řeší problematické partie těla a zpevňuje pokožku. Unikátním způsobem kombinuje radiofrekvenci s ultrazvukem a díky tomu umožňuje dosáhnout požadovaných výsledků v krátkém čase. Obávat se nemusíte žádných vedlejších účinků, ani zdravotních rizik. Přístroj je totiž naprosto bezpečný, což potvrdila řadaprovedených klinických studií.

Co všechno dovede

Velkou výhodou přístroje je jeho multifunkčnost, uplatnění nachází při péči o tělo i obličej. Postará se o vaše dokonalé křivky, odbourává totiž tuk, zmírňuje projevy celulitidy a formuje problematické části těla, jako jsou boky, břicho, hýždě nebo stehna. Pokud vás tedy trápí nevzhledné tukové polštářky, není nic jednoduššího než jim dát sbohem – snadno, rychle a bez námahy. Šikovný přístroj toho ale zvládne mnohem víc, odstraňuje a vyhlazuje vrásky, jizvy a další kosmetické nedokonalosti. Zlepšuje elasticitu a struktury pleti, celkově omlazuje obličej a podporuje regeneraci povadlé pokožky.

Jak ošetření probíhá

Samotný průběh ošetření je bezbolestný a trvá maximálně třicet minut. Terapie pobíhá vleže, takže při ní můžete v klidu relaxovat. Jediné, co ucítíte, je příjemné intenzivní teplo, podobně jako při masáži lávovými kameny. Zpátky do běžného života se můžete vrátit okamžitě, nic vás nebude omezovat, takže odpadá jakákoli rekonvalescence. Viditelné změny se projeví již po prvním zákroku, nejlepších výsledků ale dosáhnete po 2-4 ošetřeních v týdenním intervalu. Tak, dopřejte si konečně vzhled, o kterém jste vždycky snili – neinvazivně a bez rizika!

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie neinvazivní liposukce

Exilis B&A Kelley zada před zákrokemExilis B&A Kelley zada 2 po zakrokuexilis BA body 2exilis BA body 4exilis elite unit

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947