Objednávky 604 873 947

Pánské kadeřnictví

Pánské kadeřnictví Studio Mone v Praze vychází vstříc specifickým potřebám a veškerým přáním našich pánských zákazníků.

Oblíbené jsou moderní střihy pro snadné udržování, přirozeně vypadající barvení a přelivy, melíry a extravagantní úprava vlasů pro odvážnější muže, kosmetická péče o řídnoucí vlasy atd. Naše špičkové kadeřnice Vám vytvoří účes přesně podle Vašich představ a poradí, co by Vám nejvíce slušelo. Pánské kadeřnictví, to neznamená pouze zastřihnutí konečků vlasů. V našem kadeřnickém studiu v Praze se postaráme o Váš osobitý look a maximální spokojenost s našimi službami. Přejete si vypadat jako rebel či gentleman na úrovni? Svěřte se do péče našich kvalifikovaných kadeřnic a nechte se hýčkat!

Při mytí i další úpravě vlasů používáme profesionální vlasovou kosmetiku určenou přímo pro muže a péči o jejich vlasy. O jejím použití Vás personál bude ochotně informovat a její zakoupení je možné jak na místě, tak i v našem e-shopu.

Objednat se do našeho pánského kadeřnictví můžete telefonicky a na naší on-line recepci.

V kadeřnictví Studio Mone používáme pouze profesionální vlasovou kosmetiku. Pánské kadeřnictví Mone v Praze Vám nabízí kvalitní služby, individuální přístup a odborné poradenství pro domácí péči a styling Vašich vlasů.

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu v kadeřnictví Studio Mone Praha 4, Podolí

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie z našeho studia

Pánské kadeřnictví salon PrahaPánské kadeřnictví salon v PrazePánské kadeřnictví ukázkaPánské kadeřnictví ukázka 2Pánské kadeřnictví ukázka 3Pánské kadeřnictví ukázka 4Pánské kadeřnictví ukázka 5Pánské kadeřnictví ukázka 6Pánské kadeřnictví ukázka 7Pánské kadeřnictví ukázka 8Pánské kadeřnictví ukázka 9

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947