Rezervace online

Pedikúra ve Studiu MONE

Ve Studiu MONE v Praze Podolí Vám nabízíme jedinečnou možnost, jak ještě více pečovat o své ruce – profesionální manikúru. Přijďte vyzkoušet naše služby a zažijte pocit jedinečnosti a elegance! Manikúra je základní péče o tělo, která ženám i mužům dopomáhá k atraktivnějšímu a upravenému vzhledu. Vyzkoušejte manikúru v našem kosmetickém studiu MONE v Praze 4 a užijte si profesionální hýčkání Vašich rukou!


Návštěva kosmetického studia MONE se stane Vaším oblíbeným rituálem, ze kterého budete odcházet spokojená se svými krásnými nehty a odpočinutá díky relaxační masáži rukou, která vás čeká na konci manikúry. Základní manikúra je komplexní a pravidelná péče o Vaše nehty a pokožku rukou, díky níž se vaše přírodní nehty posílí, nebudou se třepit ani praskat. Manikúra zahrnuje ošetření nehtů a pokožky rukou, úpravu délky a tvaru nehtů a změkčení a odstranění přebytečné kůžičky v okolí nehtů. Upravené nehty lze na závěr nalakovat kvalitním trvanlivým lakem na nehty nebo upravit francouzskou manikúrou.

Manikúra je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít krásné a zdravé ruce. Aplikaci neprovádíme na nemocné či poškozené nehty a pokožku. Profesionální péče zajistí, že vaše ruce budou vypadat skvěle a budou zdravé. Pokud jste ještě nikdy nevyzkoušeli, jak krásné mohou být vaše ruce po manikúře, přijďte k nám do našeho studia v Praze 4 a ucítíte ten rozdíl.

Slibujeme, že odejdete nejen s krásnými a zdravými nehty, ale také s pocitem jedinečnosti a péče, který si zasloužíte!

Nabízené služby spojené s manikúrou:

  • GELOVÉ NEHTY: Dlouhotrvající a pevné nehty s elegantním vzhledem
  • SHELLAC: Dokonalý vzhled a dlouhotrvající ochrana vašich nehtů
  • P-SHINE MANIKÚRA: Japonská metoda pro přirozeně lesklé a zdravé nehty
  • SPA MANIKÚRA: Luxusní péče s relaxačními a regeneračními procedurami
  • PARAFÍNOVÝ ZÁBAL: Hloubková hydratace a regenerace pokožky rukou

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát ceny nebo se rovnou objednat?


Pro objednání můžete využít náš on-line rezervační systém nebo následující telefonní číslo. Těšíme se na Vaši návštěvu!

+420 604 873 947