Objednávky 604 873 947

Pletené copánky

Hitem současnosti jsou pletené copánky, které se hodí pro všechny milovníky originálních účesů a poutavého vzhledu. Vystupte z davu a podpořte pletenými copánky svůj osobitý styl. V naší nabídce najdete několik možností, jak vlasy zaplést. Vyberte si podle svých preferencí, případně se inspirujte oblíbenou celebritou. Některé druhy pletených copánků se hodí do společnosti, jiné třeba na sport, v každém případě však jimi oslníte.

Box Braid – tlusté copánky

Pod názvem Box Braid se skrývají velmi oblíbené rasta copánky. Vyzkoušejte tlusté copánky, které se hodí pro každého. Tyto copánky si udrží svůj tvar ve dne, ale i v noci. Oceníte pohodlí při jejich nošení a konečně se zbavíte vlasů, padajících do obličeje.

Box Braid – tenké copánky

Za zkoušku stojí i Box Braid v hlavní roli s tenkými copánky. Pokud máte opravdu husté a dlouhé vlasy, oceníte, že pro vás bude péče o ně, jednodušší a rychlejší. S tenkými copánky budete vypadat exoticky a navíc získáte možnost, vyzkoušet naprosto nové účesy.

Senegalese/Havana Twist

Chcete si vyzkoušet pletené copánky a máte strach, že by vám neslušely nebo byste je dlouho upravovaly do požadovaného účesu? Vsaďte na senegalese copánky, případně také zvané Havana twist. Tento druh pletených copánků se snadněji rozplétá a navíc sluší každému.

Feeding Cornrows

Jedná se o typ pletených copánků, které se podobají francouzským copům. Jsou zapletené těsně u hlavy a volnější až od temene hlavy. Tento účes oceníte při sportu, ale také na dovolené. Nebojte se alespoň svým vzhledem vrátit do luxusních a exotických destinací. S Feedding Cornrows copánky budete vypadat neodolatelně.

2 boxerské copy

Marně přemýšlíte, kde jste mohli vidět tento druh copů? A co takhle v kleci Oktagonu při oblíbeném MMA bojovém sportu. Pokud chcete získat vzhled bojovnice a zároveň si ponechat svou ženskou stránku, vsaďte na dva boxerské copy.

Kombinace 14 předních a 34 zadních copánků

Nechte si vytvořit originální účes pomocí 14 předních a 34 zadních copánků. Pozvedněte svůj vzhled pomocí pletených copánků a buďte i v davu vidět. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet něco nového. Využijte pletené copánky nejen pro speciální příležitost.

Různé variace dětských a pánských copánků

Na své si přijdou také děti, které milují pletené copánky. Po vzájemné domluvě je možný téměř jakýkoliv účes, kdy v hlavní roli hrají právě zmíněné copánky, případně copy. Stejně tak platí nabídka i pro muže. Pánské copánky a originální stylový účes se hodí pro každého milovníka módy a osobitého stylu.

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu v kadeřnictví Studio Mone - Praha 4, Podolí.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie z našeho studia

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947