Objednávky 604 873 947

Prodlužování řas a úprava obočí

Úprava obočí bývá součástí celkového kosmetického ošetření. Upravujeme tvar a barvu obočí (ztmavení i zesvětlení), cílem je zachování přirozeného vzhledu.

Přirozené, husté řasy získáte prodloužení řas novou technologií. Ta spočívá v lepení jednotlivých kusů řas nikoliv celých trsů. Prodloužení řas je v tomto případě méně nápadné, tedy přirozenější, a zároveň pevné. Řasy jsou umělého původu, vyráběny laserovou technologií. Použité materiály jsou hypoalergenní a nedochází k poškození vlastních řas. Přirozený obnovovací cyklus řas trvá průměrně 90 dní. Řasy se každé 2–4 týdny doplňují a tím je zaručena stálost jejich plného vzhledu. Vlastní řasy nejsou touto metodou prodloužení nijak zatěžovány, je tedy možné prodloužené řasy nosit stále. Aplikace prodloužení řas trvá 1–2.5 hodiny, dle počtu aplikovaných řas a kvality stávajících řas. Prodloužené řasy je samozřejmě možné dále líčit, dají se dozdobit krystaly Swarovski a speciálními efekty. Prodloužené řasy jsou ideální pro zvláštní příležitosti jako maturita, promoce, svatba nebo fotografování. Nabízíme také permanentní barvení řas.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947