Objednávky 604 873 947

Shellac

Krásné a upravené ruce jsou v dnešní moderní době již samozřejmostí. Pečujte o svoji krásu i vy!

Shellac je pravou volbou pro ty zákaznice, které mají rády šetrnou úpravu nehtů, které vypadají přirozeně. Neničte si své krásné nehty umělými nebo nalepovacími nehty, jejichž lepidlo vám může způsobit nemalé problémy. Shellac vaše nehty nijak nepoškozuje a navíc působí jemně a žensky.

Co je to Shellac?

Tato nová metoda dekorativní úpravy nehtů je celosvětově velmi oblíbená. Shellac se nanáší stejně jako lak a nosí se jako gel. Velkou výhodou jsou krásné a pevné nehty po dobu až několika týdnů, které nejsou zbroušené ani poškozené. A co víc? Odstraní se během pár minut!

Jak se Shellac nanáší?

V našem studiu v Praze 4 vám nejdříve manikérka nehty desinfikuje a provede základní úpravu nehtů. Tím získáte krásný tvar vašich nehtů. Poté se nehty očistí a odmastí, aby na ně mohla být nanesena první podkladová vrstva Shellacu. Ta se nechá zatvrdnout v UV lampě po dobu dvou minut. Následuje nanášení jedné až dvou vrstev barevného laku, které se opět nechají zatvrdnout 2 minuty v UV lampě. Poslední vrstvou je nanesení fixační vrchní vrstvy Shellac, díky které budou mít vaše nehty neodolatelný lesk po dlouhou dobu. Po celkem 6 minutách v UV lampě budete mít nehty pevné a barva se z nich nebude při běžných pracích odlupovat. Nakonec vám manikérka do nehtů aplikuje regenerační olejíček a ruce hydratuje krémem.

Pokud si budete přát Shellac z nehtů odstranit, nemusíte se bát žádného obrušování nehtů, jak je tomu u nehtů umělých. Nehty se zabalí do výživné odstraňovací tekutiny, která Shellac do 10 minut zcela rozpustí.

Pro koho je Shellac vhodný?

Metoda úpravy nehtů Shellac je vhodná pro klientky s třepivými a lámavými nehty, které se mohou těšit na pevné a stálobarevné nehty po několik týdnů. Shellac je samozřejmě také vhodný pro klienty se středně pevnými a pevnými nehty. Nehty vypadají přirozeně, nejsou nijak poškozené ani zbroušené.

Výhody, které Shellac přináší:

  • Dlouhotrvající barva
  • Brilantní lesk
  • Trvanlivost až 4 týdny
  • Přirozený vzhled
  • Péče bez pilování a broušení
  • Pevné a chráněné nehty
  • Pružné nehty
  • Rychlá aplikace - 40 minut

Pokud i vy máte zájem mít krásné a pevné nehty po dlouhou, vyzkoušejte Shellac v Praze 4! Ruce jsou přece vaší vizitkou.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie z našeho studia

Manikura, pedikúra Praha 4 salonManikura Praha 4 salon

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947