Objednávky 604 873 947

Solárium

Toužíte po nádherně opáleném těle po celý rok? Dopřejte si trochu luxusu a zdravé barvy v našem soláriu v Praze 4! V soláriu si užijete příjemný relax, odpočinete si od problémů, vaše pokožka bude mít krásně bronzový odstín a navíc se vám zlepší celkový stav pleti. Solárium je bezpečný a příjemný způsob opalování mimo letní sezónu. Působí relaxačně a antidepresivně.

V našem salónu používáme přístroj typu Ergoline Evolution 500 Turbo power – trubice: 43x 160W; obličejové zářiče: 3x 500W.

Proč chodit do solária?

Pravidelná a rozumná návštěva solária především v podzimních a zimních měsících vám zajistí optimální hladinu Vitaminu D v pokožce i v období, kdy vám jej nemohou v dostatečné míře nabídnou sluneční paprsky. UV záření vám také pomůže s onemocněními jako je akné nebo lupénka a propůjčuje nádhernou barvu po celý rok, díky kterému se budete cítit více atraktivní, sebevědomí, budete mít lepší náladu a zvýší se vám i chuť do života!

Jak začít ?

Přijďte k nám do našeho solária v Praze 4, rádi s vámi zkonzultujeme typ vaší pokožky a doporučíme, jak se sluněním v soláriu začít, aby byl efekt z opalování co největší!

Všechny ženy by si přály být nádherně opálené hned. V solárním opalování však platí pravidlo „měné je někdy více“ a rozhodně není důvod spěchat. Nejprve si vaše pokožka musí vytvořit kvalitní základ hluboko ve vrstvách kůže. K tomu se volí slabší úroveň solária a až po určité době se přechází na silnější turbo solária. Výsledek slunění v soláriu má být jemně opálená a hlavně zdravě vypadající pokožka. Po opalování v soláriu bychom se neměli pro zajištění efektu opálení alespoň 2 hodiny sprchovat.

Krémy do solárií

Krémy do solária jsou výborným pomocníkem pro rychlejší a trvanlivější zhnědnutí pokožky bez nežádoucích účinků. Vaše pleť bude díky kvalitnímu složení vyživená, pružná a hydratovaná. Solární kosmetika je důležitou součástí opalování v soláriu, a proto si i u nás v našem soláriu v Praze 4 i v našem e-shopu můžete tuto speciální kosmetiku zakoupit. S výběrem vhodné kosmetiky na opalování Vám poradí náš personál.

Najděte si chvilku pro sebe a nechte své tělo hýčkat v soláriu v Praze 4! Odměnou vám bude krásně opálená pleť jako od moře a úsměv na tváři.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie solária

Solárium Praha 4

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947