Objednávky 604 873 947

Svatební a slavnostní líčení

Líčení pro slavnostní příležitosti – denní i večerní. Na rozdíl od běžného denního make-upu je slavnostní líčení výraznější. Make-up může působit decentně i extravagantně, záleží na preferencích zákaznice. Při líčení zohledňujeme vizáž ženy jako celek tak, aby líčení ladilo s účesem, šaty i doplňky. Nabízíme také líčení na fotografování nejen pro profesionální modelky.

Také se svatebním líčením není třeba experimentovat doma. V našem salónu vyzkoušíme různé styly líčení a účesů, poradíme s výběrem vhodných doplňků. Důležité je, aby si nevěsta svatbu užila bez zbytečných stresů a vynikl její přirozený půvab.

Ochotně v našem kadeřnictví salónu zákaznici poradíme, jaké barevné odstíny a styl líčení na slavnostní nalíčení zvolit tak, aby působilo pěkně a lichotilo jí.

Ve Studiu Mone je možné využít služeb vizážistky pro změnu image nebo barevné poradenství.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Fotogalerie svatebního a slavnostního líčení

Svatební účes a líčení Praha 4Svatební líčení Praha 4Slavnostní líčení Praha 4Slavnostní účes a líčení Praha 4Slavnostní líčení Praha 4 (2)Slavnostní účes a líčení Praha 4 (2)

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947