Objednávky 604 873 947

Švýcarská pedikúra

Krásné nohy jsou bezpochyby ozdobou každého člověka. Podílí se nejen na našem vzhledu, ale také na zdraví. Zaslouží si proto náležitou péči - alespoň jednou měsíčně je svěřte do rukou profesionálů a nechte je hýčkat.

Převratná novinka

Opravdu jedinečnou metodu, díky níž vaše nožky budou jako proměněné, představuje převratná novinka v podobě švýcarské pedikúry. Tento způsob ošetření, který si nyní můžete dopřát i v našem salonu, je rychlý, jednoduchý a přitom vysoce efektivní. Nepoužívají se při něm žádné nástroje, žiletky ani frézky, ale speciální zábal.

Průběh ošetření

Celé ošetření probíhá velmi jednoduše a hlavně bezbolestně. Na mozolnaté oblasti nohou se aplikují zábaly napuštěné kyselinou glykolovou a alpskými bylinkami, obalí se do fólie a nechají se 15 minut působit. Po sundání se speciální plastovou škrabkou hladce odstraní zrohovatělá kůže a chodidla se dočistí a zahladí pomocí jednorázového brusného pilníku. Závěr potom patří nanesení přírodního krému s extrakty ze švýcarských bylin a jemné masáži. A pak už si můžete naplno užívat pocitu hladkých a hebkých nohou.

Nohy jako ze škatulky

Výsledek uvidíte okamžitě. Už po prvním ošetření totiž budou vaše nohy zdravé, krásné, svěží, chráněné a zahojené, rozloučit se můžete s popraskanou kůží i tvrdými mozoly. Ošetření funguje nejen k „nápravě škod“, ale i jako účinná prevence. Tak dopřejte si nohy jako ze škatulky a poznejte ten rozdíl!

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947