Objednávky 604 873 947

Ultrazvuková špachtle

Mít krásnou, zdravou a hladkou pleť bez jediné chybičky je snem každé ženy. Na každá však má takové štěstí, aby se jí mohla pyšnit. Bohužel, spíše opak je pravdou. Často nás tak trápí nejrůznější problémy - jedna bojuje s akné, druhá s vráskami, třetí s kruhy pod očima, čtvrtá s pigmentovými skvrnami. Pokud je to i váš případ, pak vězte, že všechny tyto mindráky můžete klidně hodit za hlavu a zařadit je do kolonky „minulost“. A to díky ultrazvukové špachtli – jedinečnému přístroji, který vykouzlí krásnou pleť, jakou jste si vždycky přála. V některých zemích se dokonce tato nová metoda stala tak populární, že je stejně běžnou záležitostí jako používání odličovacích tamponů. I u nás její obliba pomalu, ale jistě roste - a není divu.

Léčivé vibrace

Moderní, šetrné, bezbolestné a hlavně účinné – přesně toto jsou atributy, které charakterizují ošetření pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Čištění, které nahrazuje agresivní mechanické metody, funguje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibracích. Ty lehounce masírují pleť a dostávají se tak hluboko do kožní škáry, kde dochází k intenzivní regeneraci pokožky, odstraňování uložených nečistot a k uvolňování veškerého buněčného odpadu z pórů. Výsledkem je pak svěží a zdravá pleť bez zarudnutí či podráždění. Tento kosmetický pomocník se však osvědčil i při podpoře metabolismu pokožky, pomáhá s jejím prokrvením a současně umožňuje snazší přísun živin a vody. Mnohonásobně tak zvyšuje účinek nanesených krémů, sér a gelů. Působí také jako peeling, odstranit umí odumřelé buňky – uvidíte, jak se pomocí této procedury vaše mdlá a bezbarvá pleť krásně projasní.

Pro všechny typy pleti

Ošetření ultrazvukovou špachtlí se hodí pro všechny typy pleti. Ocení ho nejen ženy, které se potýkají s vráskami a chtějí pokožce navrátit její přirozenou mladistvou pružnost, ale vynachválit si ho nemohou ani ženy, které bojují s akné. Ultrazvuková špachtle totiž umožňuje postupné odstraňování podkožního mazu, který je skutečnou příčinou vzniku nepěkných zánětlivých pupínků. Tak, dejte konečně sbohem všem nedokonalostem a dopřejte si zdravější, čistější a zářivější pleť, která se stane vaší ozdobou!

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947