Objednávky 604 873 947

Vacushape

Jednoduché, přesto dokonalé řešení problémů s celulitidou a odstraňováním tuku.

  • Účinný proti celulitidě
  • Skvělá podpora hubnutí
  • Tvarování postavy – hubnete tam, kde je to žádoucí
  • Zlepšení kondice již po pár aplikacích
  • Cvičíte svým tempem

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, přičemž problémové partie břicha, hýždí a stehen jsou prokrvovány v podtlakové kabině. Rychlost a náklon pásu lze regulovat a zároveň sledovat aktuální spalování kalorií a tepovou frekvenci na ovládacím panelu. Ve VacuShape je střídavý podtlak, skvěle odbourává podkožní tuk a přebytečnou vodu, která zůstává v tkáních a správně necirkuluje. Cvičení ve stroji Vacushape je vhodné nejen pro ženy trpící celulitidou. Vhodné je dokonce i pro kojící maminky, ale musí být 6 týdnů po porodu a pro muže. Tímto způsobem je na přístroji Vacushape docíleno hubnutí především na problematických partiích, kůže je hladší, stahuje se a celulitida se zmírňuje, což běžným cvičením není snadné dosáhnout. U lehčích forem celulitidy dochází při opakovaném tréninku k jejímu plnému odstranění. Už po krátké době cvičení jsou měřitelné úbytky na objemu stehen a boků. Při cvičení v přístroji VacuShape nedochází k bolesti svalů, je to z toho důvodu, že v kabině je teplo. Před a po cvičení je důležité dbát na dodržování pitného režimu kvůli odplavení škodlivin a doplnění tekutin.

Obvyklá doba tréninku ve stroji VacuShape je 30 minut. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence pro dosažení optimálního výsledku snížení váhy. Vhodné i pro osoby s nadváhou.

Nárazová terapie se provádí minimálně 3x týdně, po dobu 6 týdnů, přičemž zlepšení stavu celulitidy a hubnutí je patrné již po 10 aplikacích.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete znát i jejich ceny?

Prohlédněte si ceny přehledně uvedené v našem ceníku služeb.

Zaujali jsme Vás? Chcete se objednat?

Snad jsme Vás nezahltili informacemi o našich službách. Neváhejte se objedna níže uvedených kontaktech a nechte se hýčkat naším odoborným personálem.

+420 604 873 947